Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hallottatok már olyanról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már olyanról hogy egy pasi csak azért akar gyereket egy nőtől hogy összekapcsolja a nővel az életét és összeköltözzenek?! Járt így más is?!

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 17:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Hála istennek én nem jártam (még) így, de nem egyedi sztori sajnos.
2021. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Hát, mivel fordítva is gyakran alkalmazott taktika, így várható volt, hogy megjelenik ez a változat is.
2021. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Ismerkedés elején, a pasi sokszor rákérdez a gyerek témára, és hiába válaszolok neki hogy nem lényegében, mindig ez a válaszom. Csak azért is kitartóan rákérdez a pasi olyan 3 hét múlva mégegyszer. Már legalább 5x felhozta a gyerek témát, de nem értettem miért. És ma jutott eszembe, hogy a pasi eléggé szegény, gyakorlatilag semmije nincs, lakása sem volt soha, sem munkája.

És arra gondoltam mi van ha azért erőlteti a gyerek témát, mert ha megtörténne akkor összekötné magát velem és biztosított lenne a lakhatás stb... Hallottatok már ilyenről?

2021. ápr. 7. 17:43
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
Hallottam ilyenről. Nagyon sok pasi így akarja magát bebiztosítani.
2021. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van ilyen, sőt olyanról is hallottam, hogy második gyereket azért erőltette, hogy nyugodtan szeretőzhessen miközben a nő le van kötve a gyerekkel.
2021. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

5


Elmebeteg emberek vannak...

2021. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan sztoriról tudok, mint #5-ős.
2021. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 cseppszi ***** válasza:
100%
A nők többnyire olyan férfitól akarnak gyereket , akikből kinézik, hogy jó apa lesz. Egy olyan pasi akinek nem volt se munkája se lakása sose - abból milyen apa lesz ? Ha önmagát se képes normálisan eltartani, akkor hogy tud egy családot ? Persze tudom vannak tyúkanyó típusú nők akik simán bevállalnak + 1 gyereket még ha felnőtt férfi is az, de azért elgondolkodtató... )ja és igen hallottam már ilyet egy osztrák barátnémtől aki oda is fogadott egy ilyen hapsikát és később kiderült róla, hogy csak a kecó meg a gondoskodás kellett neki a munkás szálló helyett és még piás is közbe amit szépen eltitkolt arra az időre mig ment az udvarlási idő)
2021. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
31%

Hát azért ez így elég furcsa:D

Fordítva még van értelme sőt ennek érdekében tenni is lehet, de férfiként úgy gyereket "csinálni" hogy a másik nem akarja elég lehetetlen. Gumi, fogamzásgátló ha meg más nem akkor abortusz:D


Egy nőt nem tudom hogy kötne bárki magához egy gyerekkel. Férfiakat se sikerül magukhoz kötni, nem még nőket.

Szerintem ez kitaláció vagy valami rendkívül kicsi kisebbség aki így próbál bármit is:D

2021. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
A szulok tobb mint fele szetmegy, mikor a gyerekek fel se nottek, igy eleg rossz taktika.
2021. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!