Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hallottatok már olyanról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már olyanról hogy egy pasi csak azért akar gyereket egy nőtől hogy összekapcsolja a nővel az életét és összeköltözzenek?! Járt így más is?!

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 17:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
A falu doktornőjét is így ejtették teherbe, nem akarta elvetetni, ezért a család elvárta hogy akkor már házasodjanak is össze. Nem kitaláció utolsó, van ahol a nő a vagyonosabb, vagy annak családja, vagy jobban képzett, többet kereső, vannak direkt pasik akik az ilyen nőkre utaznak. Szépen beudvarolják magukat a bugyikába, nem húznak gumit mert azt ők nem szeretik, meg majd megszakítással az a tuti.
2021. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

11. Te állat vagy. :D

Legtöbbször birtoklási vágy eredménye a gyerek csinálás ide akarunk ki lyukadni ? Hogy rosseb ingyom bingyom libe tute libe már egye meg a kivert kutya faxát !

2021. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

ma 18:28


Nem értem a válaszodat, egyáltalán...


Többieknek:

Itt az a helyzet hogy többször is kérdezi ezt a gyerek témát tőlem a pasi, például: "Hány gyereket akarsz?"

"Ha lenne gyerekünk akkor ilyen meg olyan lenne"

"Lesz gyerekünk?"


És mindig mondom neki, hogy nem, de kitartóan mindig vissza hozza ezt a témát.


És igen, egy nagyon szegény pasi, akinek úgy ámblokk semmije nincs, néha van alkalmi munkája, és ennyi. Olyan is volt már hogy nem volt hol laknia, ilyen szállón aludt hónapokig...


Ezért találom furcsának , miért erőlteti annyira a gyerekvállalás témát, amikor semmije nincs...


Ebből következik, hogy valószínűleg gondolja, ( mivel én jó anyagi körülmények között vagyok, jó anyagi helyzetem van), hogy ha erőszakos, akkor talán belemegyek a gyermekvállalásba, és ha már lenne egy közös gyermekük akkor mellettem élhetne, jó anyagi körülmények között, és a lakhatás is megoldódott neki.

Mert egy közös gyerek, egy kapocs ugyebár 2 ember között, akkor már nem olyan egyszerű szakítani vele, ha esetleg szakítani akarnék mondjuk fél év után, mert valami nem jó. Ezt nem tudom megtenni akkor ha lenne egy közös gyermekük. Szerintem így akarja hozzám kötni magát, végleg.


Köszönöm az eddigi tapasztalatokat, várok még válaszokat, és történeteket.

2021. ápr. 7. 20:00
 14/32 anonim ***** válasza:
60%

Ebből következik, hogy valószínűleg gondolja, ( mivel én jó anyagi körülmények között vagyok, jó anyagi helyzetem van), hogy ha erőszakos, akkor talán belemegyek a gyermekvállalásba, és ha már lenne egy közös gyermekük akkor mellettem élhetne, jó anyagi körülmények között, és a lakhatás is megoldódott neki."


Mióta vagytok együtt ? És ha ennyire le nézed akkor miért a párod ?

2021. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Nem nézem le őt, pusztán tényeket írtam.
2021. ápr. 7. 20:04
 16/32 anonim ***** válasza:
74%

Egyik kollégám kb. 4 éve 26 évesen összejött egy akkor 18 éves csajjal. Kb. fél év járás után becsúszott egy terhesség. A kollégám szerint véletlenül, bár ő már amúgy is akart családot alapítani. A csaj is mondta, hogy örül neki, de mindenki tudta, hogy még korai ez neki. Munkahelyen egymás között még mondtuk is, hogy nem normális, hogy gyereket csinált egy "gyereknek". Idő közben jött egy kis tesó is. Még 2019 végén, 2020 elején a csaj lelépett egy másik fiúval. Azóta hétköznap a csajnál vannak a gyerekek, hétvégente a kollégámnál.


Aki arra alapoz, hogy egy gyerek összetart egy amúgy működésképtelen kapcsolatot/házasságot, az rossz lóra tesz. Ideig óráig beválik, de idővel megbukik a mutatvány.

2021. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

18:28 vagyok


Mit nem értesz rajta én ezt nem értem:D

Pasi gyerekkel nem tud nőt fogni. Ha a nőnek kell a gyerek akkor meglesz tartva, ha meg nem kell neki akkor a világ összes cuccát a nőbe rakhatja akkor is ott az abortusz.

Másik oldalnál meg ott az esély, hogy ha a gumi is kampecol be, de a nő megtartja a gyereket gondolva arra, hogy majd biztos felébred az apai ösztön.


Ezt a kötés szálat meg túltolod. Nők lépnek ki legtöbbször a házasságból, tehát ez alapból baromság, hogy na majd emiatt nem lépne ki egy nő. Ezt senki nem gondolja. Az aki férfiként ilyet gondol az agyilag egy zokni szintjét üti meg.

Még a másik oldalról azt mondom, hogy van relevanciája hogy reménykedik benne, hogy inkább reménykedik benne, hogy a csávó apáskodik majd mellette és nem szarik a gyerekre vagy inkább együtt nevelnek mint küldi a gyerektartást, de ez nem 2 oldalú partnerfogás tekintve, hogy te mint nő a másik beleszólása nélkül veteted el a gyereket akkor és amikor akarod... tehát maga a feltételezés is elég nagy baromság, hogy gyerekkel fogsz nőt, mert te tehetsz ellene, így téged megfogni nem lehet. Ha kell a gyerek akkor te is vállalod, ha meg nem akkor elveteted. Ennyi.

2021. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
Ha 3+ éve együtt vagytok már akkor miért ne szülnél neki. Mert nem mind1 az hogy ő neki nem szülnél csak de egy pénzesebbnek meg igen... Ha te állításod szerint vagyonos vagy, akkor fizesd be egy olyan tanfolyamra amivel jól fizető szakmája lesz, ha meg lusta akkor dobd ki a fenébe !
2021. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

ma 20:34


NEM vagyunk együtt 3 éve, olvasd el mégegyszer a kommentjeimet, hátha megérted.


Azt írtam, körülbelül 3 HETENTE újra rákérdez a témára...

2021. ápr. 7. 20:45
 20/32 A kérdező kommentje:

40 éves elmúlt a pasi, hagy ne én találjak neki egy fizetős OKJ-s tanfolyamot... Felnőtt ember...

Van egyébként végzettsége, nem 8 osztálya van. Csak ilyen lehűtő típus.

2021. ápr. 7. 20:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!