Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek hány százalékának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek hány százalékának fogható a sikertelensége a rossz társadalmi,anyagi helyzetére illetve arra hogy nem született feltétlenül jóképűnek?

Figyelt kérdés
A csóróságnak, szegény családba felnövésnek illetve a külsőnek nagy szerepe van abban, hogy egy férfi sikertelen lesz a nőknél? Vagy mi játszik ebben a jelenségben a legnagyobb szerepet?

2021. ápr. 5. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
43%

Akkor alakul ki, ha hagyod magad?! Te teljesen fogyatékos vagy, vagy csak szedsz valamit!?


Ezek szerint, ha te nyáron eltöröd a lábadat, akkor az csak azért fáj, mert hagyod magad? Vagy ha meghal a mamád, akkor csak azért gyászolsz, mert hagyod magad?


Szerinted az érzelmi állapotok azok tudatosan befolyásolhatóak? Hát rohadtul nem - pont ezért ÉRZELMEK!


Az agyam eldobom rajtatok... baromságok terén a GYK-s horda mindig képes felülmúlni önmagát!


Az incelek nem bugrisok. Ők egy olyan társadalmi csoport, amelyik súlyos problémákkal küzd - csakhogy a társadalom ahelyett, hogy legalább egy pici megértést tanúsítana feléjük, inkább még le is nézi őket.


Én voltam incel. Én voltam azon az oldalon. És tudom, hogy milyen. Egy igazi pokoljárás. Nekem szerencsém volt, mert már kijöttem belőle, és élettársam van - de azt az időszakot sohasem fogom elfelejteni, és emiatt empátiával fordulok minden incel felé.


Apropó, tudod miért jöttem ki abból az állapotból? Mert külsőre mostmár jobban nézek ki. A genetikám végre beérett (ha későn is ugyan). Férfiasabb az arcom, a testalkatom, vállas lettem stb.


Köze nem volt a változásnak semmilyen hozzáálláshoz, vagy akármilyen bullshithez! Azért változott az életem, mert fizikailag vonzóbb lettem. Ennyi.


De komolyan, undorító gennyes kis féreg az összes olyan hányadék felhasználó, amelyik az incelek szidásával próbálja a saját moslék egóját fényezni... Nem is értem, ezek a provokatív kérdések és nyíltan mocskos hozzászólásaitok hogyan maradhatnak ezen az oldalon fenn!

2021. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
6%

Én pl. tudom magamról, hogy zárkozott vagyok. Ha hagyom eluralkodni a szociális fóbiám, akkor egész héten ki sem mozdulnék a 4 fal közül. Nem szeretrk emberekkel kontaktolni sem. Ilyen vagyok, kész. Azt is tudom, hogy ez az út az élve elzemetéshez vezet. Mert csak azzal történnek dolgok, akik legalább kimozdulnak a világba.

És hogy mit tettem? Elmentem dolgozni egy olyan helyre, ahol folyamatosan új emberekkel kell találkoznom, kezdeményeznem a kommunikációt. Logikus nem? Annyira jól ment, hogy ki is emeltek a munkakörből egy magasabb beosztásba. Engem az antiszociálist.


Élhetünk az érzelmeinknek, az fóbiáinknak, az ösztöneinknek... de akkor is azért vagyunk emberek, hogy saját gyengeségeinken felülkerekedjünk.


Ahányszor engem leírtak... tetejében a saját családom is, akkor ma már rég halottnak, vagy csövesszálón tengődő senkinek kéne lennem.


Mindig van választásunk, és sajnos a világ nem hozzánk változik, nekünk kell hozzá változnunk, mert csak a saját életünket tudjuk uralni, már aki hajlandó szembe nézni a saját erősségeivel és gyengeségeivel és a kezébe venni a gyeplőt.


A más hibáztatása az mindig az olcsóbb módszer. De őszintén, ettől nektek bármi is változik jobb írányba?

2021. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
0%

46., olyan ez a biciklizes, mint barmi mas az eletben, gyakorolni kell, hogy jo legyel benne. Bar igy tizenpar evvel kesobb mar csak munkabajarasra hasznalom, nem birnam a mostani edzettsegi allapottal a futartempot.


47., ja, hat a munka is pont olyan, mint a csajozas (vagy akar a biciklizes), hogy csak ugy nem fog jol menni, a semmire not sem “osztogatnak”, ahogy nagyobb fizetest sem.

Kell valami? Kuzdjel, fejlodj, valtoztass.

Adonisz sose leszek (megha lefogyni valoszinuleg le is tudnek, de a tobbin nem valtoztatna), hat valtoztattam azon, amin lehet.

Senki nem mondta, hogy az eletnek konnyunek kell lennie.

2021. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
46%

@49

Tökéletes meglátás, tökéletes gondolatok. A baj tudod, mi? Az, hogy itt az emberek szektások, meggyőzni őket továbbra sem lehet érvekkel, és ami még fontosabb: tapasztalatokkal. Mert igen, itt a (többek közt) #42-es is, aki a felvázoltak szöges ellentétét képviseli - igen, van ilyen. Mondjuk tízezerből egy? Az ok és az okozat NEM felcserélhető. ÉRTJÜK?! NEM. FELCSERÉLHETŐ. Itt egy remek, az itteni fogalmatlanok teóriáinál sokkal valószerűbb történet, amit többen megerősítenek a válaszadók közül is.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ahány incel, vagy legalábbis vélhetően incel ismerősöm van, kivétel nélkül MIND a külseje miatt az. Köztük van buszsofőr is, ami állítólag egy férfias, tiszteletre méltó szakma; köztük van magas, sportos, de sajnos még férfiszemmel is ritka ronda tag; van köztük társaság közepe, humoros, extrovertált arc, aki történetesen dagi. (Illetve hazudtam, mert van egyetlen egy kollégám, aki tök jó arc, nem kövér, nem túl vékony, nem alacsony, mégsem kell senkinek. Ő viszont nem is próbálkozik, amolyan klasszikus gép előtt ülő kocka.) Én magam meg alacsony vagyok, úgy 15 kg plusz van rajtam, illetve mindenem nőies, gondolom ilyen-olyan hormonproblémák miatt. Ha fejre állok, akkor is ocsmány maradok. Természetesen nyilvánvalóan a jellememmel van baj, ha már külső alapján, 0 ismerkedés után nem kellek a kutyának sem.

2021. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
Ja kb olyan szekta, mint a pua vagy eroltetett szabo peter.
2021. ápr. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
35%

A személyiségre fogni a sikertelenséget a külső vonzerő helyett a legnagyobb ostobaság, amit valaha olvastam a témában.


Bár úgyis le leszek pontozva, de ismét írok egy indoklást.


Szóval sajnos itt sokan azt hangoztatják (bár szerintem még ők sem hiszik el), hogy a személyiségükkel van bajuk az inceleknek. E szerint a logika szerint a személyiség és a vonzerő között egyenes arányosság van. Tehát ez azt jelenti, hogy azok a férfiak, akik bejönnek a nőknek, JÓ személyiségűek!


És akkor nézzük már meg, hogy mit látunk a VALÓ ÉLETBEN. Mert ugye nem a GYK-s alternatív valóságban élünk, hanem a tényleges való életben.

Berki Krisztián olyan jó ember? Egy primitív, bunkó, erőszakos, pszichopata. Vagy a haverja, a gyilkos Molnár Richárd.


Aztán ott van Jeremy Meeks. A bűnöző, a gengszter, akit annyira jóképűnek találtak a nők, hogy még az óvadékát is kifizették, és gazdaggá tették - kizárólag a külseje miatt.


Pumped Gabó? A végtelenül buta, primitív senki? Ő neki talán olyan jó személyisége van? Aki egy béna táncikálással lett híres?


Ne felejtsük el a Hollywood-i sztárokat sem. A drogosok, alkoholisták, pszichopaták, akik a környezetükkel aljasul, kegyetlenül, gonoszul bánnak. Akik simán elverik az asszonyt is, ha ahhoz van kedvük.


A felsorolt példáknak talán olyan jó személyiségük van?


Ez a "személyiségtől függ a vonzerő" állítás annyira végtelenül ostoba és nyomorult gondolkodás, hogy majd elhányom magam. A valóság annyira cáfolja ezt minden pillanatban, hogy nem is értem, egyáltalán miért kell erről beszélni. Az ilyen állítást, amint találkozunk vele, nevessük ki jó hangosan!

2021. ápr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
0%

Molnar Richard? O egy kulturember, Dosztojevszkijt olvas, festeget 🤣


Pumped Gabo amugy csak jatssza a hulyet, okosabb, mint amilyen szerepben tetszeleg.


36F incel


36F incel

2021. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
7%

56. amugy te hany eves vagy, 8? Ezt a “nevessuk ki jo hangosan” cimu musor altalanos iskola alsoban megszokott, de utana altalaban kinovik.


Amugy a logikad alapjan az atlag alatti kinezetu ferfiaknak sose lenne noje. Ehhez kepest meg a Monika show-ba behivottak, vagy a falun elo szerencsetlen ferfiaknak is akad, sot meg hajlektalanoknak is.


Fel kene tudni dolgozni azt az apro tenyt, hogy minden ember (akar ferfi, akar no) sokkal tobbretubb, mint a kulseje.

Mindenkinek vannak belso tulajdonsagai is, amik normalis esetben siman karpotolhatjak a kiemelkedo kulso hianyat. (Sot, eleve sok embernek tobbet szamit a belbecs, mint a kulcsin.)



Valahol sokat elmond arrol, hogy veled miert nem all le egyetlen no sem, ha egyszer ezt nekem kell magyarazgatnom neked 36 evesen...

2021. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
21%

Nem, csak 7 éves vagyok, de gyorsan tanulok... És te akarsz engem éretlennek beállítani? Pfff.... ez a megszégyenítési kísérlet annyira gyenge volt, hogy már én fogom a fejem, annyira ciki, amit csinálsz.


"Amugy a logikad alapjan az atlag alatti kinezetu ferfiaknak sose lenne noje."

Azt nem mondom, hogy sosem. Mert elhiszem, hogy némelyiknek óriási szerencséje volt. De most had ne a kivételekről beszéljünk már, hanem az átlagról. Az átlag esetében pedig azt látom, hogy 10-ből 9 ronda pasasnak nincs barátnője.


"Valahol sokat elmond arrol, hogy veled miert nem all le egyetlen no sem, ha egyszer ezt nekem kell magyarazgatnom neked 36 evesen..."

És ezt miből veszed, hogy velem nem áll le egyetlen nő sem? Miből veszed, hogy nekem nincs barátnőm? Miből veszed, hogy én incel vagyok?

Kérlek, magyarázd el nekem szépen, hogy miből jutottál erre a következtetésre! Nagyon kíváncsi vagyok! De ne csak annyit írj, hogy "a kommentjeidből" (vagy hasonló), mert azzal csak beégeted magad még jobban. Szépen másold be, vagy írd le azokat a részeket, amelyből arra következtettél, hogy én is incel vagyok.


Alig várom!

2021. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 acelsziv ***** válasza:
7%

59: Akkor bizony millióknak van rohadt nagy szerencséjük, mert milliószám vannak átlagos vagy az alatti pasik kapcsolatban. Köztük én is. És nekem bizony a megváltozott hozzáállásom hozott sikert.

Vagy a te okfejtésed hibás.

2021. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!