Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek hány százalékának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek hány százalékának fogható a sikertelensége a rossz társadalmi,anyagi helyzetére illetve arra hogy nem született feltétlenül jóképűnek?

Figyelt kérdés
A csóróságnak, szegény családba felnövésnek illetve a külsőnek nagy szerepe van abban, hogy egy férfi sikertelen lesz a nőknél? Vagy mi játszik ebben a jelenségben a legnagyobb szerepet?

2021. ápr. 5. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
13%

29:

Ja, akkor meg minek is írtál ki kérdést?


Miért nem ezzel kezdted? Hogy "A kérdés célja a provokáció és a veszekedés generálása". Akkor neki sem álltam volna válaszolni. Ez a kommented meg pláne szándékos hergelés.


Úgyhogy akkor azon gondolkodj el Kérdező, hogy miért érzed szükségét az anonim veszekedés generálásának? Tudod, akinek teljesen rendben van az élete, az nem érzi szükségét, hogy GYK-n provokáljon egy alapjában véve frusztrált embercsoportot.

Talán mégsincs annyira minden rendben veled? Vajon nem kivetítesz egészen véletlenül, és a saját boldogtalanságodat akarod levezetni ilyen primitív módszerekkel?


Hmmm? Ezen gondolkodj el, mielőtt válaszolsz.

2021. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, a 26-ost - bár nem értek egyet vele mindenben - nem kéne lealázni meg kinevetni, mert legalább normálisan írt, nem leidiótázva a nőket.
2021. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
3%

Hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh 31-es... Ne fárassz már... Már megbántam, hogy belementem ebbe az egész kommentelésbe. Reméltem, hogy most kivételesen valami konstruktív beszélgetés lesz ebből, de látom, hogy ilyen sokat nem szabad várni az itteniektől.


Na lássuk...


"nincs béta vagy alfa pasi :DDD


csak tudnám ki találta ki ezt a marhaságot"

Ezzel a megnevezéssel akarjuk leegyszerűsíteni és egy beszélgetésben emészthetővé tenni a vonzó és nem vonzó férfiak kategóriáit.


"aki párral megy az nem incel és nem érdekes - és innentől holtmindegy h a pasi hogy néz ki lévén nem játszik vagyis nem csajozik, hiszen a párjával megy oda ..."


Én nem arról beszéltem, aki párral megy oda. Én azokra gondoltam, akik egyedül mennek oda ÉS nőt szereznek. Mert bizony vannak ilyenek is nem kevesen!


"nem feltétlen azért megy oda egy pasi h csajozzon pl mert inni akar csak a haverokkal lazul"

Baromság. Ha valaki inni akar és lazulni, azt megtehetik a kocsmában, vagy valamelyik pasi lakásán. A szórakozóhelyek gyakorlatilag a modern kori párzási helyszínek. A férfiak azért mennek oda, hogy nőt szerezzenek. Pont.


"elfelejtetted kiirni h ott vannak a nők akik sok esetben csak táncolni akarnak és nem ismerkedni, ok a félistent is elzavarják . akkor a félisten alfa vagy béta a szavalóiddal élve ???"

Ez is baromság. A nők szerinted aszexuális okokból mennek olyan helyre, ahol TUDJÁK, hogy több tucat pasi rájuk fog hajtani!? Hagyjuk már... Te most ennyire ostobának nézed a női nemet?! Pontosan tudják, hogy tele lesz nyálcsorgató pasival.

Ha nem pasizni akarnak, akkor az egójukat fényeztetni. Mert azért valljuk be, női hatalmukat igencsak megerősítve érzik, amikor egy egész falfa férfi bámulja őket és próbálkozik be náluk. Semmi köze a tánchoz meg hasonlókhoz. A női erejüket akarják megerősíteni.


"vagy a srác aki szintén csak aznap éjjelre keres kielégülést - ezért minden csajhoz odamegy és lám összejön neki az az 1 csaj"

Ebből látszik, hogy nő vagy. Ez nem ilyen roulette. Nem úgy van, hogy felteszem a pénzemet a 18-ra, aztán előbb-utóbb csak kidobják azt a számot.


A kommented vége pedig akkora naivitásról árulkodik, hogy már megcáfolni sincs erőm.

2021. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
9%

@33

#14 vagyok. Nem a nőket idiótáztam le, cicabogár, hanem #31-et, aki még mindig hülyeségeket beszél, olvashatatlanul előadva. De nehogy már még én magyarázkodjak, amikor én lettem megsértve...

2021. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
55%
35 Nem hozzád szóltam hanem a kérdezőhöz, a 26-os védelmében.
2021. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
16%

31! Bebizonyítom neked, hogy tévedsz az alábbi állításodban:

"mert a legtöbb nő tényleg táncolni beszélgetni akar nem ismerkedni"


A bizonyítást matematikai és közgazdaságtani megközelítésben fogom végrehajtani INDIREKT módszer segítségével. Ez azt jelenti, hogy alapállapotnak azt veszem, hogy amit írsz, az igaz.


Tehát tegyük fel, hogy a legtöbb nő tényleg táncolni és beszélgetni akar.

Ez alapján kijelenthetjük, hogy rengeteg nő van, aki NEM pasizni akar. Mivel csak táncolni és beszélgetni akarnak, ezért zavarja őket a sok nyomuló és nyálcsorgató pasi, az ő jelenlétük számukra teher, rossz dolog.


Na most ha ez így van, akkor ez itt egy hatalmas piaci rés! Hiszen ezek a nők inkább olyan szórakozóhelyekre mennének, ahol NINCSENEK férfiak - kizárólag nők! Mivel ők csak táncolni és beszélgetni mennek, nem ismerkedni. Szóval íme, itt van egy még lefedetlen piaci rés, egy hatalmas szegmens, akinek a keresletére még nincs kínálat!


Ám van itt egy buktató: SEHOL nincsenek olyan szórakozóhelyek, ahol kizárólag nők léphetnek be!

De miért nincsenek? Hát ha tényleg létezne ilyen szegmens, akkor ebből milliós bevételt lehetne csinálni! Hiszen állítólag tömegével vannak nők, akik csak táncolni és beszélgetni akarnak.


Látod, itt bukik el a mondandód. Ha ez tényleg így lenne, akkor minden városban lennének "Only Women!" jellegű szórakozóhelyek. Ha tényleg így lenne, akkor ez egy olyan befektetés lenne a szórakoztatóiparban, amelyet már rég lefedtek volna.


Csakhogy nincsenek ilyenek.


Tehát megállapíthatjuk, hogy az állításod TÉVES.

2021. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
100%

A nők a sztriptízbárokba is behetnek pedig az férfiakra specializálódott hely.


Már az is elég diszkriminatív mikor csajok ingyen bemehetnek, férfiak meg csak belépővel.

Ha kitiltanák a férfiakat egy bulihelyről abból hatalmas jogi perpatvar lenne.


Amúgy én jártam latin estre, szerettem a táncot, de 30 emberből 4 férfi volt abból 1 oktató-klubvezető, 2 a feleségét, barátnőjét kisérte el mert rávette és az az 1 volt facért akit kézről kézre adogattunk. Ott nem az volt a cél, hogy bárkit felcsípjenek, táncolni kellett, tanulni kellett... nem is jártak a fiúk . :D

2021. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
88%

jó akkor még egyszer leírom ...

nincs alfa vagy béta pasi

mindenki lehet vonzó! az más kérdés h mi az általánosan vonzó pasi leírása - de ez nem feltétlen kell megegyezzen az adott nő véleményével. ez abszolute szubjektív dolog. nekem tetszik az adott pasi a barátnőmnek nem és viszont...


szórakozó helyen mint írtam max kaland jön össze - de ugyebár egy incel nem kalandot akar hanem barátnőt - szórakozó helyen ???? what? :DDD

ilyen helyen nagyon nagyon kicsi az esélye h összejöjjön egy barátnő ...


a legtöbb helyen, ahogy nálunk is volt (most zárva vagyunk sajna :( ), olyan rész ahol inni lehet és van olyan ahol táncolni és olyan is ahol pl dart/biliárd van, akik ide pasi csapatok lejönnek sok esetben munka után (igen van aki 20:00 után végez) legurít pár sört lejátszik pár mentett és megy haza az asszonyhoz... nem csajozik esélye sem lenne rá :D


mi a barátnőimmel szórakozni megyünk nem pasizni, és irritál ha fel akar szedni egy pasi miközben én csak táncolni akarok a barátnőmmel és végre egy jót beszélgetni vagy csak a zenét élvezni, pont nem érdekel h csorgatja és simán elküldöm én is és a barátnőim is a búsba aki bepróbálkozik ... lévén mi nem ismerkedni megyünk oda...

sőt mondok valamit - de csak mert jó a kedvem - vannak FB csoportok csak nőknek igen több 10e taggal és ott rendszeresen előfordul h ujján a gyűrű és hiába mutatja csak nyomul a srác/pasi, hiába mondod h NEM egyszerűen nem hallja meg, nem egyszer szoktunk kibérelni csapatosan egy kisebb klubbot h nyugiba táncolhassunk és ihassunk úgy h nem zavar senki sem minket kéretlen "bókkel" italmeghívással és mással.


nem, ez nem egofényezés, egyszerűen pl koncert után maradunk és táncolnánk ha lehetne... vagy simán csak lemennénk egy klubba inni pár koktélt és beszélgetni - de nem lehet nyugodtan már azt sem mert folyamatosan "ismerkedni" akarnak a pasik - inkább csak dugni - de ez részükről már zaklatás - legalábbis mi így éljük meg ezt, nincs olyan h a női erőmet akarom kiélni és a barátnőim sem ezt akarják. simán egyszerűen táncolni akarunk egy szórakozó helyen. pl ezért járunk meleg bárokba és szórakozó helyekre :D ott ilyen gond nincs hála istennek !


de tételezzük fel h lemész pár baráttal/haverral meginni pár sört és ott egy pár nő folyamatosan gusztustalan módon rátok mászna öledbe akarna ülni fizetne neked és szexuális utalásokkal bőven megfűszerezve nem hagyna beszélgetni a haverokkal ... te hogyan reagálnál ha normális férfi lennél?


mint írtam pultos lennék alig 15 év tapasztalattal

látom mi folyik előttem, tapasztalom jó és rossz oldalát, és mert a világ színes, nincs ok arra h fekete fehérbe láss!

próbálkozz meglátni az árnyalatokat és nem masszaként gondolj az emberekre ... pláne nem a nőkre és a férfiakra mert hibás lesz a világképed

2021. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
30%

"jó akkor még egyszer leírom ...


nincs alfa vagy béta pasi"



[link]



Amugy a kerdesre visszaterve....



Van egy ismerosom, 40 feletti pasi, van egy elonyos tulajdonsaga. Kifejezetten a dagadt nok a fetisei, az se baj, ha oreg. Az se baj, ha cigany. Minden no mehet neki, doszt. Hat o nem incel. Ha nem lenne ez az egyetlen tulajdonsaga, akkor incel lenne.



"Az incelek hány százalékának fogható a sikertelensége a rossz társadalmi,anyagi helyzetére illetve arra hogy nem született feltétlenül jóképűnek"



Szerintem kb. kevessel tobb, mint a fele. A maradek maradando fogyatekossag miatt incel. Ugye a nok szeretik arra felepiteni az "angyali image"-uket, hogy mennyire elfogadoak es empatikusak, ami a legkevesbe sem igaz. Tobb olyan par van, ahol a noi fel a fogyatekkal elo :)



"mint írtam pultos lennék alig 15 év tapasztalattal"



Akkor mi nem talalkoztunk, en a minosegibb szorakozast preferalom az ilyen lebujok helyett, peldaul ritka, vedett novenyeket fotozni az erdoben, stb.



36F incel

2021. ápr. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
75%

Szamit a kulso csajozasnal, mondjuk egy 30-40%-ot. A tobbi az egyeb tulajdonsagaidon mulik. (Ha a kulso mellett a belso tulajdonsagaid is zero kornyeken mozognek, meg ugy is talalhatsz not, lathatod sokszor, hogy a csoro/hajlektalan/alkoholista ferfiaknak is szokott lenni. Ja, hogy nem kene hozzad illo? Az mar a te bajod.)


En kulsoleg nem vagyok egy adonisz, 110-120 kilo, 173 centihez, szemuveges, eleg eros testszorzettel es sajnos kancsal. Ez van, ezt dobta a lotto, illetve a fogyokura sem erossegem, klasszikus gamer kockanak mondtam volna magam.

Cserebe nem szulettem gazdag csaladba sem, egyetem alatt dolgoztam, hogy kifizessem a tandijat.

Megis 18 eves korom ota 35 eves koromig (azota hazassagban vagyok, igy nem relevans) osszesen 2-3 ev lehetett, amikor nem volt baratnom. Hol komoly, hol rovidebb, vagy akar csak szexpartner, de mindig akadt. “Kenytelen” voltam a kulso hatranyainat intelligenciaval, humorerzekkel es egyeb emberi ertekekkel (pl. korrektseg, oszinteseg, odafigyeles) potolni.

Vagy eppen azzal, hogy nem egy egydimenzios, beszukult alak voltam sose: jartam focimeccsre (ha “kellett”, eppenseggel nem futottam el a balhe elol sem) szeretem a szinhazat, oktattam egyetemen, voltam biciklifutar, voltam csapos, extremsportolok, mostanra kozep/felsovezeto lettem, van felesegem, egy fiam egy lanyom, auto, lakas, felretett penz, kerek az eletemet. Orulnek, ha a kulsom jobb lenne, nem banom, hogy sose jott hozzam oda egyetlen lany sem buliban? Dehogynem banom. Na es? Megold barmit a sirankozas? Ha ok nem jottek, mentem en elore, a kezdemenyezokepesseget sokra ertekelik, plane ha valami kepes kulturalt formaban ra.


Igen, diszkoban nem konnyu igy, de hulye nyavajgas helyett ismerkedtem mashol. Neten, online jatekokban (WoW rulez), normalisabb, nem huspiac jellegu szorakozohelyeken. (Ez is az intelligencia fokmeroje, hogy ki mennyire tekinti a diszkot az ismerkedes alfajanak es omegajanak, annyira, hogy onnan vonja le a vilag egeszere a rohejes megallapitasait...)

2021. ápr. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!