Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek hány százalékának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek hány százalékának fogható a sikertelensége a rossz társadalmi,anyagi helyzetére illetve arra hogy nem született feltétlenül jóképűnek?

Figyelt kérdés
A csóróságnak, szegény családba felnövésnek illetve a külsőnek nagy szerepe van abban, hogy egy férfi sikertelen lesz a nőknél? Vagy mi játszik ebben a jelenségben a legnagyobb szerepet?

2021. ápr. 5. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
94%

#18

Milyen érveitek ​vannak?

Ronda vagyok brühühü

Nincs semmim 30 évesen, nem kellek a fullos csajoknak, de miért nem? Hát mert mind pénzéhes ribi. Nem értékeli hogy ronda, csóró, himsoviniszta vagyok, há' mi kell ennek a sok idiótának? Egy jó nagy pofon kéne és húzzon a konyhába.

Nos ezek az érveitek itt. Aztán csodálkoztok a válaszainkon.

2021. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 A kérdező kommentje:

20


"Ugye klasszikus példa, hogy "ismerek egy dagadt/csóró/ronda/púpos/fogatlan/akármilyen fickót, akinek gyönyörű barátnője van/százszámra falja a nőket".


De ezekre ne hallgass. Mert ezek csak a fórum anonim soraiban léteznek."


Felettébb érdekes, mivel én a valóságban is (személyesen) ismerek ilyen embereket akik a nem túl vonzó külső ellenére is elég helyes barátnőjük van...és miért? Mert van személyiségük, kiszugárzásuk és adnak magukra..láttam a neten inceleket, pl Elliot Rodger se volt csúnya vagy szegény fiú, csak ugye a fejében nem volt minden rendben ezért kerülték a nők.

2021. ápr. 5. 21:39
 23/68 anonim ***** válasza:
76%

23as igen így igaz


anno velem is próbálkozott a srác de mivel a haverja párja voltam így nem lett a válasz, de piszok erős szexuális kisugárzása volt/van most is... és van vagy 120kg :D

2021. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
89%

A párkapcsolat nem egy alapvető jog ami mindenkinek minden tekintet nélkül jár mert csak. Több ezer ember van generációnként aki ebből kimarad.

Amúgy ezek az emberek régen is megvoltak csak nem volt internet, ezért ez nem nőtte ki magát egy jelenséggé. Ez játszik benne szerepet.


Egyébként ez a teljes lakosság 1%-a. Bocsánat de 90 ezer ember az nem olyan sok. Látnátok hogy Indiában vagy Kínában mi folyik. Az már több 10 M-es arányszám. Az hogy ez a jelenség ezen az oldalon momentán koncentrálódik az csak annyi hogy összetelt gyűjtve egy probléma típus.

2021. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
22%

Az a baj ezekkel az "ismerek..." kezdetű érvekkel, hogy nem visszaellenőrizhetők. Ezeket csak akkor lehetne elfogadni érvként, ha belinkelnéd az ismerősöd profilját, és leellenőrizhetnénk, hogy valóban úgy van-e, ahogy mondod. Ennek hiányában sajnos egy anonim vitában az érvelés nem állja meg a helyét.


Most érted, ilyet bárki mondhat! Csak figyeld:

"Nem is értem, hogy a nők miért panaszkodnak. Ismerek egy nőt. Öreg, púpos, fogatlan, félmellű, kancsal, rühes, döglött hal szagú. Mégis a férje olyan pasas, aki után csak úgy kapkodnak a nők! Jóképű, kigyúrt, milliomos, sikeres férfi, aki soha nem csalta meg a feleségét!"


Na ez most mennyire állja meg a helyét egy anonim vitában?



Én ezért szeretek a valósággal érvelni. Például vegyük érvként a szórakozóhelyeket - bizonyára jártatok már ilyen helyeken. A férfiaknak két kategóriáját élesen el lehet különíteni.


Az egyik, aki nővel van. Együtt vannak, érződik a kémia, sok esetben táncolnak együtt, dörgölőznek, smárolnak. Az ilyen férfiakat milyennek látod? Béta vagy alfa? Csúnya vagy jóképű?


A másik kategória, amelyik egyedül van. Vagy magukban kínlódnak a táncparketten (csak ugye nem sikerül nőt szerezni), vagy a parkett szélén állnak, vagy magukban isszák a sört. És őket milyennek látod? Béta vagy alfa? Csúnya vagy jóképű?


Nem kell válaszolnod, mert mindenki tudja a helyes választ.


De mondok egy másik érvet is. Regisztrálj fel társkeresőre több profillal. Az egyik legyen egy klasszikus béta külsejű férfi profilja, a másik egy modell alkatú szívdöglesztő tekintetű férfi profilja. Mindkét profillal csinálj MINDENT UGYANÚGY! Tehát ugyanúgy írj, ugyanazokat a szövegeket használd stb.


Nézd meg, mi történik. És vond le a megfelelő következtetéseket.

2021. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
16%

@25

Igen, én a koronavírussal vagyok így. Meghal pár százezer ember miatta (vagy legalábbis ezt írják a halál okának, de ez más téma)... na és? Az még csak statisztikailag sem szignifikáns 7,6 milliárd lakosnál. Viszont magyarázd el ezt annak, akinek hozzátartozója halt bele. Látod? Attól, hogy téged nem érint egy probléma, attól még nagyon is létezik.

2021. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
72%

"Na ez most mennyire állja meg a helyét egy anonim vitában?"



Kedves incel barátom!

A probléma ott van, hogy már a fenti "nem anonim" példádidal is azt támasztod alá, hogy a gondolkodásod teljesen eltér az átlagtól.

És ezek még mindig nem objektív példák, amik bárminemű alapot adnának egy vitára.

2021. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 A kérdező kommentje:

26


Én nem vitázok, mert tudom hogy felesleges. Én látom a valóságot, valóban ismerek olyan férfiakat akik a külsejük ellenére barátnőre tettek szert szóval ezért is megmosolyogtatóak az érveid mert érződik belőlük a keserűség. :)

Bármit is válaszólsz erre a kommentre, azon már csak nevetni fogok!

2021. ápr. 5. 22:03
 29/68 anonim ***** válasza:
22%

Nem vagyok incel és pláne nem vagyok a barátod.


A példáimmal pedig mi is a baj? Hogy azt mondom, hogy a valóságból kell megszerezni az ismereteinket, nem egy anonim fórumról? Hát nehogy már ez legyen a rossz gondolkodásmód!


Meg mégis mi a nem objektív abban, amit tanácsoltam?! Támaszd alá ellenérvekkel a mondandódat!

2021. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
87%

nincs béta vagy alfa pasi :DDD

csak tudnám ki találta ki ezt a marhaságot


aki párral megy az nem incel és nem érdekes - és innentől holtmindegy h a pasi hogy néz ki lévén nem játszik vagyis nem csajozik, hiszen a párjával megy oda ...


nem feltétlen azért megy oda egy pasi h csajozzon pl mert inni akar csak a haverokkal lazul


elfelejtetted kiirni h ott vannak a nők akik sok esetben csak táncolni akarnak és nem ismerkedni, ok a félistent is elzavarják . akkor a félisten alfa vagy béta a szavalóiddal élve ???


vagy vannak nők aki vadászni mennek - nekik csak egy pár órás kaland az a srác


vagyx a 40es puma aki egy fiatal fiut keres aki imádja és aki a szexrabszolgája lesz


vagy a srác aki szintén csak aznap éjjelre keres kielégülést - ezért minden csajhoz odamegy és lám összejön neki az az 1 csaj


vagy a 30as anyukák aki a kisgyerek mellől lazulnának évben 1x a sorstársakkal


vagy a pasi aki mindig a pultos csaj akarja felszedni hajnalban meló után


a pocakos 45ös pasi aki azt hiszi h fú de jó férfi de a csaj csak a pénzére hajt azért enged nemi taperolást


a sármos 50es aki a 18as csajokat hajkurássza


amugy pultos voltam a covidig...

egy szórakozó helyen kb 2-3x annyi pasi van mint nő

mert a legtöbb nő tényleg táncolni beszélgetni akar nem ismerkedni

de a pasi a dugásért mennek oda

ilyen helyen nem alakul párkapcsolat ki majd kaland -


rossz a példád :)

2021. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!