Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek hány százalékának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek hány százalékának fogható a sikertelensége a rossz társadalmi,anyagi helyzetére illetve arra hogy nem született feltétlenül jóképűnek?

Figyelt kérdés
A csóróságnak, szegény családba felnövésnek illetve a külsőnek nagy szerepe van abban, hogy egy férfi sikertelen lesz a nőknél? Vagy mi játszik ebben a jelenségben a legnagyobb szerepet?

2021. ápr. 5. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
3%

"110-120 kilo, 173 centihez"



"voltam biciklifutar"


Felraktad a brinyot az utanfutora? :)



"extremsportolok"


Extrem szumo?



36F incel

2021. ápr. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
100%

120 kilósan jártam én is biciklivel dolgozni (9 km), nem egy nagy kunszt. Tudtam hogy otthon nem mozgok, a melóhelyen szintén, kellett a motiváló.

(futárnak rosszabb annyival, hogy ott időre megy)


De hihetetlen, hogy 36/f csak vékony emberet lát biciklizni! Pedig a kövéreknek pont ideális mozgásforma.

2021. ápr. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
80%

0!

Mindenki a maga szerencséjének kovácsa. Az már más kérdés, hogy egyik sem soha magát okolja. Mindig a korulmények áldozata lett ..

2021. ápr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
92%

Számít a külső

Számít a jó, megfelelő társadalmi, anyagi helyzet

Számít a jó személyiség

Számít a jó duma

Számít az egészséges, pozitív hozzáállás stb


Mi a kérdés?

2021. ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
78%

42., latod, buta baratom (velem es mas normalis emberekkel ellentetben) azert nem lesz nod, mert szuk latokoru vagy es egyszeru, mint a faek. (Es az a vicces, hogy masok meg igy is talalnak not, na most akkor probald belekepzelni magad, hogy mennyire defektes lehetsz, mennyire lerohat ez rolad, ha neked megsem sikerul...)


120 kilorol 98-ig sikerult lemennem fel ev biciklizessel. Csendesen megjegyzem, hogy a biciklizes sincs sulyhoz kotve.

Amugy meg sikloernyozom, illetve buvarkodom, ha mar ilyen szepen kerdezted.

2021. ápr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
7%

En is 110kg korul vagyok 184cm-hez, huszonevesen sokat bicikliztem en is, de nem 30km/h atlagsebesseggel, ahogy a futarok nyomjak. Emiatt szoltam be. Bringazgatni mindenki tud, de futartempoban....



36F incel

2021. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
100%

"sikloernyozom, illetve buvarkodom"


Olcso mulatsagok ezek :)



#utolsovoltam

2021. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
21%

Annyira cukibubus az összes incel, hogy örökbefogadnám az összeset.


Muci, értsétek már meg, hogy az életfelfogásotokkal, hozzáállásotokkal van baj.

2021. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
30%

Muci, értsétek már meg, hogy az életfelfogás, hozzáállás az OKOZAT, nem pedig az OK. Senki nem úgy jön világra, hogy frusztrált, megtört, depressziós. Ez kialakul a sok évi sikertelenségtől és elutasítottságtól.


Hidd el, az elején senki nem görcsöl a csajozáson, mindenki ösztönösen csinálja. Csak ugye akik vonzóak, azoknak megy, akik meg nem, azoknak nem megy. És ha sokáig nem megy, akkor bizony előjönnek a lelki eredetű betegségek.


Ne keverd össze a sorrendet, Mucikám!

2021. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
31%

"Senki nem úgy jön világra, hogy frusztrált, megtört, depressziós. Ez kialakul a sok évi sikertelenségtől és elutasítottságtól."


Cicus, csak akkor alakul ki, ha hagyod magad. A sok incel bugris meg kiemeli magát a tömegből és térdre kell ereszkedni előtte, mert elutasították. Kit nem utasítanak el? Engem pl most és nem is szépen. És? Ez van, nem kell másra fogni, lesz jobb is.

2021. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!