Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok párt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt? Milyen olyan elvárások ezek?

Figyelt kérdés

Nem érzem nagynak az elvárásaimat.. Hűséges Férfit szeretnék, aki nem cigizik és nem is iszik túlságosan, szeret, és nem zavarja, hogy sok időt akarok együtt eltölteni és sokat is szeretnék szexelni.. Ez úgy néz ki a gyakorlatban, hogy hétfőtől péntekig 1-2x együtt alszunk, szexelünk egyet, beszélgetünk, hétvégén pedig pénteken lemegyek, szexelunk, ott alszok, szombat és vasárnap is együtt vagyunk, 3x szexelunk 1-1 nap, viszont nyitott vagyok a programokra, csak szeretnék együtt lenni. Persze nem érhet rá mindenki minden hétvégén, de a legtöbbet szeretném a másikkal tölteni.

Nekem vannak nagy elvárásaim? Sok időt akarok a másikkal tölteni? Túl sokat akarok szexelni?


2021. ápr. 2. 12:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
71%

Én nő vagyok, szóval lehet, hogy rajtad nem segít a válaszom, de azért leírom.

Nem a mennyiséggel van baj szerintem, hanem, hogy te akárkivel is így akarsz lenni az első naptól. Tök Mind1, ki az, csak tartsa a táblázatodban vázolt napirendi pontokat. Ez így baromi ijesztő. Ahogy leírtad, úgy képzelem, hogy az 1.randin kap egy órarendet a delikvens és teljesítse. Nem csoda, ha menekülnek. Egyébként én igénylem, hogy egyedül/másokkal is töltsek időt a szabadidőmben(hétvégén én mindig dolgozom, szóval azt behelyettesítettem szabadnapra. ) Ellenben ha szerelmes vagyok, lehet, hogy még kevesellném is ezt az időt, de odáig el kell jutni. A te leírásodban ugyanaz a rendszer egy év után, mint egy hét után, miközben minden kapcsolat dinamikája változik. Ideális esetben a két fél együtt igazítja ehhez az együtt töltött időt. Vagy pl.hiába vagyok szerelmes és szexelnék egész nap a párommal, ha neki épp nincs hangulata/fáradt/beteg, akármi nem fogok erőszakkal rámászni, mert még nem volt meg a szombati🙄

2021. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nekem simán belefér, -ne.

Írj! ;)

2021. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon kicsi és normális elvárások. Majd találsz ilyet csak ne sürgesd.
2021. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!