Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok párt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt? Milyen olyan elvárások ezek?

Figyelt kérdés

Nem érzem nagynak az elvárásaimat.. Hűséges Férfit szeretnék, aki nem cigizik és nem is iszik túlságosan, szeret, és nem zavarja, hogy sok időt akarok együtt eltölteni és sokat is szeretnék szexelni.. Ez úgy néz ki a gyakorlatban, hogy hétfőtől péntekig 1-2x együtt alszunk, szexelünk egyet, beszélgetünk, hétvégén pedig pénteken lemegyek, szexelunk, ott alszok, szombat és vasárnap is együtt vagyunk, 3x szexelunk 1-1 nap, viszont nyitott vagyok a programokra, csak szeretnék együtt lenni. Persze nem érhet rá mindenki minden hétvégén, de a legtöbbet szeretném a másikkal tölteni.

Nekem vannak nagy elvárásaim? Sok időt akarok a másikkal tölteni? Túl sokat akarok szexelni?


2021. ápr. 2. 12:02
1 2 3
 1/23 Noren1989 ***** válasza:
62%

Megszólítva érzem magam :DDD


Amúgy nem, ez kifejezetten nem sok egy normális párkapcsolatban.

Megjegyzem, a leírásod alapján nem is tűnik annak.


A hűség miért van kiemelve?

Nem alap? :D

2021. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Mert aki az első héttől kezdve heti 4-5-ször akar együtt aludni és a szabadideje 70%-át a másikkal akarja tölteni, arról az jut eszembe nincs saját élete. Én szoktam találkozni a barátaimmal, családtagjaimmal. De a barátokkal nem piálni, berúgni, bulizni, mert ezeket már nem csináljuk. Szeretek időt egyedül tölteni. Olvasni, filmet nézni, tanulni, elmélkedni. Idővel ha összeköltözünk, vagy pláne ha majd egyszer családot alapítunk akkor el tudom képzelni, hogy valakivel annyi vagy még több időt töltsek együtt, amennyit mondasz, de egy kapcsolat elején biztos nem.


Nekem mindig az jut eszembe azokról az emberekről, akik nem szeretnek egyedül lenni, hogy az azért van, mert nem szeretnek gondolkodni, illetve félnek a saját gondolataiktól, félnek elgondolkodni az életükön. Nekem az pedig csak egyedül megy.

2021. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is ez az elvárásom, korábban azt hittem, mindenki ezért szeretne párkapcsolatot, hogy így élhessen.
2021. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%

"arról az jut eszembe nincs saját élete"

Egy felnőtt embernek a sajt élete a párjával töltött élet.

Ezért párosodnak az emberek, hogy együtt töltsék az időt, ne egyedül.

Aki ezt nem akarja, az egyszerűen párkapcsolatot nem akar.

2021. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

1-es: Volt egy párkapcsolatom, ahol a barátom folyamatosan a munkatársnőjével beszélt, vitte haza, munka után is dumáltak. Állítólag semmi nem volt köztük, aztán kiderült, hogy de. És azt mondta azért, mert a sok szex miatt unalmas lettem neki. Pedig nyitott voltam nagyon sok mindenre. Ezért emeltem ki...

2-es: Igazad lehet, lehet elkapkodom, hogy 1-2 hónap után ennyire sok időt akarok a másikkal. :(

2021. ápr. 2. 12:12
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
"a sok szex miatt unalmas lettem neki" Ez beteg.:))
2021. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Számomra nagyon meglepő, mennyire mást akarnak emberek párkapcsolat címszóval. Erre lehetne hordani bizonyos jeleket a ruhán. Ez a mienk ez legyen mondjuk a narancssárga!:) Karkötő vagy hajgumi, ilyesmi. Valami olyan, amit fiúk is tudnak hordani.
2021. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem nagy elvárások, szimplán csak nem találtad meg a megfelelő partnert. Valakinek ennyi együtt töltött idő már sok (pl. én is ilyen vagyok,szóval hozzám nem passzolnál), de vannak akik pont ezt igénylik.
2021. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
7-es: Igen, és engem is ez bosszant kicsit. :) Azt mondják örülnek neki, hogy ilyen vagyok, aztán meg szidnak, hogy telhetetlen vagyok.
2021. ápr. 2. 12:22
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
8: Igen, csak mindenhonnan az folyik, hogy állítólag a férfiak szexelni akarnak. És amikor megvan az ideális partnered, és szexelni akarsz vele, nem érted, mért baj az, amikor elvileg a férfiak a szexre mennek.
2021. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!