Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok párt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt? Milyen olyan elvárások ezek?

Figyelt kérdés

Nem érzem nagynak az elvárásaimat.. Hűséges Férfit szeretnék, aki nem cigizik és nem is iszik túlságosan, szeret, és nem zavarja, hogy sok időt akarok együtt eltölteni és sokat is szeretnék szexelni.. Ez úgy néz ki a gyakorlatban, hogy hétfőtől péntekig 1-2x együtt alszunk, szexelünk egyet, beszélgetünk, hétvégén pedig pénteken lemegyek, szexelunk, ott alszok, szombat és vasárnap is együtt vagyunk, 3x szexelunk 1-1 nap, viszont nyitott vagyok a programokra, csak szeretnék együtt lenni. Persze nem érhet rá mindenki minden hétvégén, de a legtöbbet szeretném a másikkal tölteni.

Nekem vannak nagy elvárásaim? Sok időt akarok a másikkal tölteni? Túl sokat akarok szexelni?


2021. ápr. 2. 12:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%

"és szexelni akarsz vele, nem érted, mért baj az, amikor elvileg a férfiak a szexre mennek."

Attól, hogy a csapból is ez folyik a szar média miatt, még nem lesz minden férfi ilyen, én pl. nem csak a szexre megyek, nyilván az is egy szempont,de nálam csak egy a sok közül. A fő probléma nem az adott férfival van, hanem az elcseszett médiával,ami szexfüggő állatként ábrázolja a férfiakat.

2021. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%
11: De ha van egy barátnőd, akkor miért baj, ha szexelni akar veled heti 3-4 napot? Ez a kérdés lényege.
2021. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%

12#


Ez nem baj, nyilván itt nem egyeznek az igények. A baj akkor van, ha az összes férfiről egyszerre azt feltételezzük, h csak a szexre mennek.

2021. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%

13: Én mást mondtam. És azt mondtam, a szexre mennek.

Nem azt, hogy csak a szexre.

Én ezt a propagandát úgy értettem mindig is, hogy azért építenek párkapcsolatot, hogy abban minél többet szexelhessenek.

És nem ezt tapasztalom.

Én is próbáltam 1-1,5 évet folyamatosan szexelni férfiakkal, úgy elfutottak, mint a nyúl!

2021. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%
Tapasztalataim szerint az is baj szokott lenni, hogy amíg szavakban azt adjátok elő, hogy nektek nincsenek nagy igényeitek, addig a valóságban ha tucatjával is jelentkeznek a potenciális partnerek, akkor zömmel kiszórjátok őket valamilyen mondvacsinált indokkal. Aztán kiderül, hogy a "nincsenek nagy elvárásaim" szöveg mögött valójában egy kilométeres hosszúságú lista rejlik, amitől ha csak egy picit is eltér a férfi, akkor máris mehet a lecsóba. Tisztelet a kivételnek, aki tényleg aszerint cselekszik, amit mond, de a valóságban érdekes módon legtöbbször mégis teljesen más az elv, illetve a gyakorlat.
2021. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%

De ez hülyeség ez a propaganda, mert nem igaz. Sem 'csak'-al sem anélkül.

Én nem azért megyek bele egy kapcsolatba, h abban minél többet szexeljek és a férfiak egy jó része szintén így van vele. Nyilván van ilyen is olyan is, de hülyeség általánosítani.

2021. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
34%

16: De miért?

Mert én ezért építek párkapcsolatot, szóval szeretném megérteni, mér tnem sikerül egy ilyen kapcsolat.

Mert a testiségben élem meg a szerelmet.

2021. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen vagyok bár a hétvégékre kicsit másabb terveim vannak....de egy átszexelt szombat éjjel jöhet.
2021. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#17


Te szándékosan félreérted amit írok.

Szerintem ezzel NINCSEN BAJ!!!!

Csak el kéne fogadni, hogy nem mindenki gondolkodik így.

Én elfogadom, hogy valakinek a testiség a legfontosabb, nekem meg nem, nem vagyunk egyformák, de ez nem baj.

2021. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%

A kérdező "természetesen" kamu, nemrég erre a kérdésére írtam: https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1105..

És itt még Heves megyében lakott, most meg már Borsodban. :D

Valszeg a nicknevemre sem emlékezett, azért írt vissza másodszorra is. :D

2021. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!