Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem lenne jobb elvárások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne jobb elvárások nélkül párt keresni csak az érzelmeinkre, látásunkra hagyatkozni?

Figyelt kérdés
Megtetszik a külseje jó vele beszélgetni, ennyi! Nem ez lenne elég? :D Én erre nem rég jöttem rá, hogy tökre elég ennyi. Előtte nekem is voltak elvárásaim, de rájöttem nem kéne gyártani őket, mert ki tudja kibe szeretünk bele. Nem számít mi érdekli mit dolgozik mit tanul csak az, hogy tetszen és kész. Úgy érzem megvilágosodtam! :D
2016. febr. 26. 10:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én már beszoptam mindkettőt, szóval fogalmam sincs... Úgy érzem lutri az egész vagy jó lesz vagy nem és az egész véletlenszerű.
2016. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Le van tojva majd csak bejön! :D
2016. febr. 26. 10:46
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Előbb utóbb rá fogsz jönni hogy hiába okés elsőre, nem elhanyagolható az sem,hogy pl. "mentálisan" rendben legyen. Akinek nagyon zűrös gyerekkora volt (bántalmaztak netán megerőszakoltak), az súlyos terheket cipel ami esetleg csak idővel derül ki. Tapasztalatból mondom!
2016. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy tökéletes világban ennyi elég lenne. De a világunk nem tökéletes, és ennél több kell, hogy valakivel akár egy életre együtt tudj lenni. Mindannyian összetett személyiségek vagyunk, és nem mindenki passzol hozzánk, akivel jól el tudunk beszélgetni, és esetleg a külseje is tetszik. Tudod, hiába felelt meg ennek a két szempontnak mindkét exem, az egyik nőről nőre röppent, a másik pedig nem fogadta el, hogy a szüleim olyanok, amilyenek (problémásak, de nem velük szándékozom leélni az életem, neki viszont úgy is sok volt belőlük, hogy külön közös életünk is lehetett volna).
2016. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Persze, egészen addig ez elég is, amíg csak beszélgetni meg szexelni akarsz vele, de aztán nem mindegy mit akar, dolgozik egyáltalán?? vagy el akarja tartatni magát?

Addig elég míg csak randizgattok, de ha már komolyabbra fordul a dolog akkor igen is végig kell nézni az elvárásainkat.

2016. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem elég ennyi. A tetszetős külső akkor elég, ha csak nézegetni akarom, de nekem szexhez is kevés ennyi.

Ha meg valami tartalmasabb kapcsolatot akarok, akkor nem árt, ha az intellektusunk és az értékrendünk egy szinten van, ha meg hosszabb távra tervezek, akkor még a céljainknak is kéne egy kicsit egymáséhoz közelíteni.


Mivel azt írod, hogy "nem számít, mit tanul", gondolom, még fiatal vagy, most még természetes, hogy így gondolkodsz. Majd később jön csak az, hogy egyáltalán nem mindegy, hogy ki lesz a gyerekeim apja/anyja.

2016. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem az a fontos mi van a jelenben? Felesleges előre a jövőn gondolkodni ami meg se történt és nem biztos hogy úgy alakul ahogy gondoljuk. Csak pozitívan!

Miért baj, ha zűrűs gyerekkora volt? Nekem is az volt átéltem több traumákat, de már jobban vagyok.

Nekem sokáig voltak elvárásaim, de csak képzelgéseket kergettem és rájöttem arra, hogy hagyni kell had vigyen az ár, mint tervezgetni, hogy ki lenne a megfelelő partner. Chill out!

2016. febr. 26. 11:05
 8/15 A kérdező kommentje:

Ajh te is olyanon fantáziálsz ami meg se történt. A jelenben kell élni nem olyan után szaladni ami meg se történt. És mi van akkor, ha nem elég intelligens? Eljön a világvége? Nem tudhatod kibe szeretsz bele és nem biztos, hogy intelligens egyén jobb partner lenne, mint egy kevésbé intelligens. Egyébként 26 vagyok. Van egy nyugis állásom nem keresek sokat vele, de jól elvagyok nekem ennyi elég, nem kell több.

Amúgy a saját káromból tanultam meg úgyírom ezt. Felesleges idegeskedni és megfelelni vagy elvárni valamit. Csak relax!

2016. febr. 26. 11:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Én a jelenre is koncentrálok, de a jövőre is tervezek, ahhoz meg ennyi nem elég. Én már elmúltam 30, dolgozom, saját lakásom van (nem alám pakolták, én gyűjtöttem rá). Van a családomban pszichés beteg, tudom, hogy hol van az a határ, amikor már tehetetlenek vagyunk segíteni, és ez mennyire meg tudja mérgezni a család életét. Szeretnék szülő lenni, de ahhoz egy megfelelő partner szükséges, na most vannak olyan emberek, akiknek nem való gyerek, hiába lenne jó az illetővel beszélgetni és nézegetni.
2016. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Most még nem látod, de az egyforma értékrend ahogy 6-os is írta, igenis nagyon fontos és az is,hogy hasonló dolgokat szeressetek csinálni. Csak példa: az exem állandóan csajozott irogatott nőknek (szexchat is) és sosem értette hogy ezen miért vagyok kiakadva. Nekem nem fér bele ez! A mostani párom ugyanilyen mint én, mindkettőnk számára egyformák a határok az összes szükséges téren. Az ex-szel egy filmet se tudtunk megnézni együtt összebújva a mostanival minden hvg-n. Az ex utálta a társasokat meg a kártyát és a baráti összejöveteleket,mindig félrevonult, a mostani imádja és ott van velem mindig mindenbe. Ezek igenis fontos dolgok. Én eleve úgy megyek csak kapcsolatba ha nagyon érzem h ez hosszútávú lesz.
2016. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!