Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem lenne jobb elvárások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne jobb elvárások nélkül párt keresni csak az érzelmeinkre, látásunkra hagyatkozni?

Figyelt kérdés
Megtetszik a külseje jó vele beszélgetni, ennyi! Nem ez lenne elég? :D Én erre nem rég jöttem rá, hogy tökre elég ennyi. Előtte nekem is voltak elvárásaim, de rájöttem nem kéne gyártani őket, mert ki tudja kibe szeretünk bele. Nem számít mi érdekli mit dolgozik mit tanul csak az, hogy tetszen és kész. Úgy érzem megvilágosodtam! :D
2016. febr. 26. 10:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"És mi van akkor, ha nem elég intelligens? Eljön a világvége?"


A világvége attól még nem jön el, csak elégedetlen lesz velem a drágám, ha nem vagyok ápdét a bariközt legújabb fejezetéből.

Ugyanígy ha kvantumfizikust választanék kedvesemül, csapkodhatnám magam a földhöz napokig, mire sikerül, ha egyáltalán sikerül rávennem, hogy hogy jöjjön el velem az állatkertbe. Vagy gondold el, amikor arról vitázunk, hogy egy Wagner operára menjünk ma este, vagy Lagzi Lajcsi koncertre...

De most tedd a kezed a szívedre, és nagyon őszintén felelj! Te el tudsz képzelni hosszútávú kapcsolatot egy olyan emberrel, akinek a te értékeid semmit nem jelentenek? Aki jó esetben csak értetlenül nézi, rosszabb esetben (mert nem elég intelligens) kiröhögi azt, ami neked fontos?

Vagy fordítva. Együtt tudsz élni egy emberrel, ha számodra azok a dolgok, amik neki fontosak, semmit nem jelentenek, nincs közöd hozzá, nem is érted?

2016. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mert a külső idővel változik és évek múltán a beszélgetések sem lesznek feltétlenül mindig érdekesek.

Olyan néhány hónapnyi kapcsolathoz ez elég, de több évre, vagy akár egy életre szólóhoz kevés.

A szerelem fontos szerintem, de sajnos sokszor az első, szenvedélyes szakasz lezajlása után ott marad két ember, akik akkor jönnek rá, hogy egyáltalán nem illenek össze.

2016. febr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem. Baromságokat beszélsz. Egyrészt sokaknak nem elég a szexhez egy csinos pofi (nekem se). A jó beszélgető partnerség meg jó, csak nem elég egy kapcsolathoz.

Nem mind nki alkalmi kapcsolatot keres. Egy hosszútávú kapcsolathoz nem elég a carpe diem, az tudod mire elég? Nemibetegség gyűjtésére, pár rossz és pár jó tapasztalatra. Arról meg ne is beszéljünk, hogy hány manipulatív ember rohangászik az utcán. Ha csak ennyit nézel bárki kihasználhat, kirabolhat, átverhet. Meggondolatlan ostoba és felelőtlen ennyire semmi kritérium nélkül választani.

2016. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én pont az ellenkezőjénél világosodtam meg. Korábban úgy gondoltam, ha tetszik és szeretjük egymást, az elég. Pedig nem.

Éveket pocsékoltam totál jövőtlen kapcsolatokra így.


Miután átgondoltam az elvárásaim és felállítottam a nagyon szigorú kritériumaimat, egész hamar megtaláltam a párom. Igaz, sokan hullottak ki a rostán előtte. De legalább nem raboltuk egymás idejét.


Persze a kérdés itt is az, hogy laza kapcsikat keres az ember vagy az élete párját. Előbbinél valóban célravezetőbb, ha nem támasztunk nagy igényeket.

2016. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pénz a lényeg. Én elég jól élek szóval nekem ez a mérce. Olyannal biztos nem kezdenék kapcsolatot akinek nállam kevesebb van.
2016. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!