Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Napokig nem válaszolt,majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napokig nem válaszolt,majd azt mondja elfelejtett válaszolni, erre gondoltam ezt most vissza kapja és én sem válaszolok napokig, de folyton rá gondolok és nagyon bűntudatom van hogy nem írok neki.Ugye hagynom kéne és többet nem is kellene keresnem?

Figyelt kérdés
Miért nekem van még bűntudatom? Mikor le sem szart napokig?
2021. márc. 29. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Fontos lehetsz neki, ha elfelejtett... Ne foglalkozz vele, de ne csak napokig. Soha többet.
2021. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Fejezd be a játszmázást. Rohadt idegesítő. Ha akarsz vele beszélni, akkor beszélj vele, ne a sértődőttet játszd.
2021. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha a másik napokig nem válaszol, az az esetek 95%-ában két okból van. Legalább az egyik benne van a dologban, de lehet mindkettő:


1. Nem érdekled őt eléggé.


2. Melletted még másik 2-5-8 emberrel beszélget és nincs ideje rád is, bőven vannak előtted lévők is a sorban nála.


Ne áltassátok magatokat.

2021. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hármas: szerintem mindkét felvetésed bejátszik, ugyanis olyankor csinálja azt az ember, amit a kérdező kiírt.
2021. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Szánalmas.
2021. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Az a szánalmas ebben, hogy erre te gondoltad majd most visszakapja.

Kis csitrik állnak így a dolgokhoz.

Megbántott, mondd meg neki, beszélni akarsz beszélj vele , ki akarod dobni, dobd ki de ne legyél ilyen dedós. Főleg hogy aztán itt sírsz, hogy ez milyen rossz neked.

Ha túl tudsz lépni ezen, lépj túl, ha nem, ints búcsút.

2021. márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a tini kategória. :)
2021. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem is értem az ilyen kérdéseket.....
2021. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az üzenetváltás/levelezés nem egyformán fontos mindkettőtök számára.

Az, hogy ez fájdalmas, megértem.

Lehet, hogy hirtelen olyan dolgok jöttek életébe, melyek miatt "érthető hogy elfelejtett válaszolni" - azonnali halasztást nem tűrő aktuális feladatok, határidős munka bármi.

2021. ápr. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is eszembe szokott jutni nem változó helyzeteknél, hogy megcsinálom vele ugyanazt, hogy érezze át.

De aztán rájövök hogy nem vagyok olyan, és csak azért mert ő faxságokat csinál, én nem csinálom, mert én nem vagyok fax. Amúgy nem lennék különb, és lesüllyednék az ő szintjére. Inkább nem.

2021. ápr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!