Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha elfelejtettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elfelejtettem csajozni? Hogy lesz így barátnőm?

Figyelt kérdés
Kb.10 éve még ment a csajozás.Ma már nem megy és nem csak a csajozás,De a beszélgetés sem.Nem tudok kommunikálni emberekkel,Azt is elfelejtettem.És sok olyan dolgot nem tudok már megcsinálni amit régen még tudtam.Például egy kávét sem tudok már megfőzni.Egyre több mindent elfelejtek,egyre több minden nem megy.Mi történik velem?És még csak 30 éves múltam.
2019. júl. 29. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Korai alzheimer.
2019. júl. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Például egy kávét sem tudok már megfőzni." Ezt hogy érted? Azért nem olyan dolog, amihez agysebésznek kell lenni...
2019. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es nem tudok kávét főzni.De vannak más dolgok is amik másnak egyszerűek nekem meg nem mennek.Például egy ágyneműhuzatot sem tudok felhúzni.
2019. júl. 29. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:

A kávéfőzés és az ágynemű huzatolás korábban ment?


Soha nem ment, és megcsinálták neked, vagy frissen elkezdtél leépülni?


Utóbbi esetben keresd fel a háziorvosod, továbbküld a megfelelő szakrendelésre.

2019. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elkezdtem leépülni.
2019. júl. 29. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Kidobtad az asszonyt 10 év után és most jöttél rá, hogy annyira elkényelmesedtél mellette, hogy most hiányzik, mi? :)

A csajozáshoz önbizalom kell. Az önbizalomhoz, meg vonzó külső. Öltözködj jól, sportolj. Egy milf-hunter autó is elkel majd lassan...

2019. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És az önbizalom mellett ész is kell a csajozáshoz.Az meg nekem nincs.Régen jó állapotban volt az agyam de mostanra elsorvadt.
2019. júl. 29. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!