Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő volt, mire elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt, mire elfelejtetted azt, akit az igazinak éreztél?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel nagyon jó kapcsolatom volt, de én többet éreztem iránta. Megmondtam neki, mire elmondta, hogy ő is szeret engem. Összejöttünk, szinte naponta elmondta, hogy mennyire szeret engem, mennyire szerencsés, mennyire tökéletes vagyok neki.


3 hónap után szakított velem, mert igazából nagyon szeret, de nem úgy. Már akkor tudta, hogy a részéről nem fog menni, amikor elmondtam neki, hogy mit érzek iránta. Csak azért volt velem, mert akarta, hogy működjön, nem szerelemből, de nagyon szeret, és nem akart elveszíteni. Ezzel indokolta az egészet. Kiborultam ezen, elég csúnyán összevesztünk. Eltelt fél év, azóta nem beszéltünk, 4 hónapja nem is gondoltam rá.


A húgom nagy Így jártam anyátokkal rajongó, sokadszorra nézte végig a sorozatot. Az egyik este megnéztem vele 1-2 részt, ahol épp járt. Az egyik mellékszereplő mondta, hogy az igaziról egyből tudod, hogy ő az, a legelejétől fogva. Most napok óta megint rá gondolok.


Előtte ismerkedtem több lánnyal, egyik iránt sem éreztem semmit, nem is jöttem össze velük. Az elmúlt 3 hónapban ismerkedtem 2 lánnyal is, hátha, egyik iránt sem éreztem semmit.


Mi van, ha nekem ő volt az a lány, aki számomra az igazi volt, de én nem kellek neki? Akkor valójában nem is ő az? Mennyi időnek kell még eltelnie, hogy ne jusson eszembe?


2020. jan. 18. 01:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év kellett...
2020. jan. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az lesz az igazi akivel majd leéled az életed. Nem egy kijelölt konkrét személy akivel nem jött össze.


Nekem egyébként több mint egy év kellett, pedig csak 2 hónapig szerethettem őszintén.

2020. jan. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem felejtettem el.:)

És több igazim is van.

2020. jan. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy évig voltam vele, 4 év kellett, hogy elfelejtsem.
2020. jan. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Össze sem jöttünk, 4-5 év nekem mindig kellett ahhoz hogy elhalványuljon a szerelem. Sosem annak kellettem akibe szerelmes voltam.
2020. jan. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Nekem csak attol függ mikor jön egy olyan másik aki megfog es olyan mindent elsöprö eleinte "bimbozo"szerelem lesz.


Pl 4 évet szenvedtem folyamatosan egy olyan srac mellett aki mindig a szakitassal zsarolt, meg szeretetmegvonassal, de mindig azt hittem vele nem ér fel senki igy en szeretni soha senki màst nem tudnék, sokat sirtam ès rettegtem hogy szakit velem. Egyik ilyen "szakitàsnàl"(mikor megint bevàgta hogy vége!!), véletlen megismertem egy sràcot spontàn, aki valahogy rajongott èrtem, felkapott àtölelt,(amit a baratom soha), annyira jol esett a szomjazo szivemnek, hogy kialakult bennem hogy vàrom hogy hivjon, ujra talàlkozni akarok vele, es Ö volt az aki megmutatta nekem azt hogy màst is tudok szeretni amit ha mondjàk, Soha de soha nem hittem volna el. Innenstöl ràjöttem arra, hogy sikerülni fog uj életet kezdeni, hogy ne temessem el magam a szakitassal, kèpes vagyok màst szeretni es màssal kapcsolatot kialakitani.


Nem egyszer volt ilyen màr velem, hogy valaki annyi millio szeretettel törödessel elhalmoz hogy a leghatalmasabb szakitasi fäjdalomban is amikor azt hiszem màr èlnem sincs èrtelme!,mégis vannak sràcok akik ki tudjàk belölem hozni azt hogy a hatalmas kinban mosolyogni leszek képes ès megfognak es ujra szerelmes leszek.


Ez is olyan dolog a sok màs között, hogy olyanok történnek velem amit sajàt magam sem hittem volna el soha!


Az idö csak annak a kerdese mikor jön az a màsik. Ez lehet napok évek kerdese is.


Mikor az elsö komoly kapcsolatomban törtent szakitas, olyan érzés volt mintha az életemnek lenne vége, èn sulibol otthon lepakoltam a cuccaim, telom kikapcsolva, es elindultam a semmibe, talan a hidnak, csavarogni bolyongani egyedül céltalan, nem tudtam hogyan dolgozzam fel hogy éljem tul azt a kint, ha egyàltalàn tul lehet élni ès mint valami égi jel, az utcàn mellém csapodott egy sràc, beszélgettünk de milliot!, mutatott helyeket ahol fütés van es nem fagyunk szét, vendèglatos ismeröseivel megoldott az ingyen kajàt, szint hozott az életembe es amikor elöször nevettem vele, sajàt magam sem hittem el.


Szoval igazabol akàr oràk kérdése is lehet hpgy felèpülsz a leghatalmasabb fàjdalombol, abbol, amikor màr meg akarsz halni is, az sem szàmit.

2020. jan. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6.vagyok. emlékként a nagy szerelmeimröl annyi maradt meg legnyomosabban, hogy mèrhetetlen aljasan viselkedtek velem, amit abszolut nem èrdemeltem meg. A legnagyobb bünöm az volt hogy szerettem. A zsarolos az olyan hatalommanias volt, mindig neki legyen igaza engem elnyomott, a màsik megcsalt. Igazabol egy könnycseppet sem èrdemeltek volna meg. Alja mindkettö. De ezeket ugye csak utolag jozan fejjel latja csak meg az ember
2020. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon fájt, elárulva éreztem akkor magam. Tudta, hogy szeretem, mégis hitegetett, hogy hátha ő sem csak baráti szeretetből szeretne egy kis idő után.


Mégis a durva összeveszés után már megint az eszemben van.

2020. jan. 18. 11:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Én is hasonlóan érzek egy bizonyos valakivel kapcsolatban. Utána már két kapcsolatom is volt, de nem tartottak sokáig, mert mind a kettőben azt a valakit kerestem. Persze, nem találtam meg...
2020. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!