Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan exetek akit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan exetek akit az igazinak gondoltatok és mai napig megdobogtatja a szívetek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán előfordul,hogy évek múlva is felpiszkálható az érzés vagy egyszer nyom nélkül elmúlik minden?
2016. júl. 30. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két exemre is instant merevedésem van, egy harmadikra csak akkor, ha elegánsan átsiklok afelett, milyen buta volt... :) De volt olyan beteljesületlen szerelmem is, akire mái napig nagyon fájó szívvel gondolok. Belőlem szerintem semmi ilyen nem múlik el nyom nélkül, az öregek otthonában majd jókat fogok pityeregni a mi lett volna, ha kezdetű gondolatmeneteken, ha egyáltalán megérem az öregkort, és nem visz el valami modern kori rossznyavalya... :)
2016. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

+1 az 1-esnek.


Szinte minden kapcsolatom bennem van és mindegyikről tudom, kit miért is szerettem. Sőt, van sok beteljesületlen szerelem is akik közül a legtöbbnek el sem mondtam soha, hogy mit érzek irántuk. Van akivel nem beszélünk évek óta de vagy csak úgy spontán valamiről eszembe jut, vagy véletlenül szóba kerül. Néha filózgatok rajta, hogy mi lehet velük.

2016. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, mert igazából egyikbe sem voltam szerelmes. :(
2016. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit nagyon szerettél, az sosem fog nyom nélkül eltűnni belülről.

Saját példa: Utolsó barátnőmmel 5 évig voltunk együtt, csúnya szakítással lett vége, azóta ha meglátna az utcán, szerintem egy kővel beverné a koponyám szó nélkül. De ha látok róla egy képet, vagy hallok róla, akkor azért eszembe jutnak a régi szép emlékek, elvégre mégis csak 5 év volt. Én is belegondolok ilyenkor, mi lett volna, ha pár dolgot másképp csinálunk, ha időben észrevesszük a problémákat.

Szóval nyom nélkül sosem fog eltűnni, és ez így helyes.


30F

2016. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. 2-en vannak ott bent.. Remélem mellettük lesz még hely egy 3-iknak, aki köszi bentről a másik kettőt! És valóban Ő lesz az igazi... Vagy esetleg a kettő közül valaki visszatér... Isten útjai kifürkészhetetlenek...
2016. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én múltkor hazamentem vidékre, egyszer csak azt hittem, hogy egy boltban az egyik exem közeledik felém (nem ő volt végül)... nagyot vert a szívem, de meg is ijedtem tőle. Eléggé fura érzés volt, pedig régen még 3 éven keresztül bámultuk egymás fejét buszon, amíg nem költöztem el, akkor ilyenek nem történtek velem. Valaki erre adhatna egy jó magyarázatot. :D
2016. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!