Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elfelejtettem a társkeresést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem a társkeresést?

Figyelt kérdés
Ha én dagadt férfiként , vékony vagy normal súlyú lányt szeretnék az veszett álom ?
2018. dec. 26. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem, ha gazdag vagy, jó a humorod, megnyerő a fellépésed, ütős a dumád, aranyból van a szíved.
2018. dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
aha
2018. dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan párokat, ahol az egyik fél vékony, a másik kövér. Az exem is túlsúlyos volt, de mégis jártam vele, aztán lefogyott, de mégis szakítottam vele, szóval ez nem volt szempont a döntéseimnél, amúgy vékony vagyok és mindig is az voltam.


L

2018. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Sosem értettem hogy a dagadt ferfiak/nők miért akarnak náluk sokkal jobban kinéző párt aki vékony . Miért nem a saját csoportjukban keresgel

Jaaa hogy neki sem kell a kövér . Értem. Akkor egy vékony nő/férfi miért viselje el azt hogy a párja kövér

Kérdező inkább fogyj le és lesz vékony baratnőd. Ilyen egyszerű

2018. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

@4

Ha ez "ilyen egyszerű" lenne, akkor miért olvasni itt mégis tucatszámra olyan élményeket, hogy csak a társkeresés miatt lefogytak emberek, majd csalódottan, összetörten és megdöbbenve tapasztalták, hogy semmi nem változott a sikerességüket tekintve?

2018. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

5.

Csak nőként kell lefogyni. Férfiként ugyanott vagy kövéren, mint vékonyan, mert bár a férfiak számára a legvonzóbb női alkat a karcsú, addig a nők számára a legvonzóbb férfi alkat az a sportos, izmos, atlétikus.


Tehát férfiként nem elég lefogyni, hanem érdemes edzőterembe is járni és legalább pár év kemény, kitartó munkával izmokat építeni. A karcsú helyes lányok többsége nem vékony fiúval van, hanem sportos, szálkás, izmos, atlétikus alkatú férfival. (Nem kell izomkolosszust elképzelni feltétlenül (bár néha igen), de egy sportos, szálkás, atlétikus alkathoz is kell néhány év edzés, amíg felépül a semmiből.)

Talán látszódik a különbség:


Vonzó férfi alkat: sportos

Kevésbé vonzó férfi alkat: vékony, túlsúlyos


Vonzó női alkat: sportos, vékony

Kevésbé vonzó női alkat: túlsúlyos

2018. dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha ne azért változz/változtass, hogy a másik nemnek jobban tetszél,ez nem jó motiváció, mert, ha eléred a kívánt formát és még sem lesz párod, akkor mi lesz!? Visszahízol, mert úgyis mindegy lesz? :)
2018. dec. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!