Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elfelejtettem szerelmet keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem szerelmet keresni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, h fél éve vagyok egyedül egy hosszú parkapcsolat viharos véget érte óta és most jött el az idő, h nagyon hianyzik a szerelem az életemből. Hiányzik az izgalmas fokozatos út ami egy családias párkapcsolatba vezet.

De...úgy érzem, h valami nem megy már mint az előtt.

Csak 30 vagyok mondhatni rendezett életet elek: otthon, vállalkozás...de valahogy kiestem az ismerkedésből!

Egyszerűen nem tudom, hogyan csinaljam...tudna valaki ebben segíteni, h mi lehet a gond?

Egy ideje magamat hibáztatom, h nem vagyok elég jó.

Előre is köszönöm a segítséget!

És komoly a kérdés, kérlek tartsátok tiszteletbe ha nem nagy kérés!


2020. jún. 20. 15:32
 1/10 anonim válasza:
fiú vagy vagy lány?? :)
2020. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ferfi. 30 eves...ferfi.
2020. jún. 20. 16:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5 év kellett, mire elfelejtettem az exem :D Ezután soknak érzed azt a fél évet?
2020. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem nem hianyzik az exem. Elfogadtam a valtozast!

De szeretnem, ha a valtozas jo iranyt venne.

2020. jún. 20. 16:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Talán első körben azt kéne megfejtened hogy miért érzed kevésnek magad az ismerkedéshez. Második körben kérdezd meg magadtól miért érzed úgy hogy nincs időd már ismerkedni. Mert van időd nagyon is. Idő milliárdos vagy.


Harmadik körben kérdezd meg magadtól, hogy van-e idősáv az ismerkedéshez magyarán határidő.


Amire a válaszod nincs.


Tehát konklúzió nem vagy időhöz kötve az ismerkedésben, majd sikerül amikor úgy érzed hogy boldognak érzed magad első körben egyedül ami annyit jelent hogy nincs önértékelési problémád, utána hidd el tudni fogod hogy hogy ismerkedj és aztán már nem egyedül fogod élvezni a boldogságod, mert meg fogod találni a párod. Magyarán ha a szakmámmal próbálnám elmagyarázni akkor egy ideig azokat az önértékelési problémákat akarnád kimaszkolni kötelezően tehát réteg alá rejtenéd, de később rájössz hogy minek a maszkolas mikor már egészséges az önértékelésed.

2020. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Hát ez vicc! Egy nagy vicc vagy! Én 30 évesen jobbnál-jobb fiatalabbnál fiatalabb csajokat dugtam. Te meg mint valami őskövület. Minden megnyilvánulásodból ez sugárzik!
2020. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os az egy picit sem jut eszedbe hogy ő nem te, igaz? Ő nem kalandokat és szexpartnert keres hanem szerelmet. Ha neked a szerelem őskövület akkor én azt mondom hogy örök. Hehe Hiszen az őskövület azért őskövület mert az idő próbáját is kiállta. Én amúgy értem hogy miről beszél.
2020. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6, ha annyira jonak hiszed magad, akk tegyunk ki kepet mindketten es meglatjuk mit reagalnak itt a “csajok“ csak, h fel vegyem a stisosod!

Lemoslak a sajat palyadrol es urana megtanitom az alaokat az enyemen!

Éloskodo bank!

2020. jún. 20. 22:05
 9/10 A kérdező kommentje:
7, Koszi az egyensuly miatt! Egy ekkora kreten utan kellett egy emberi leny is, h helyre alljon a termeszet rendje!
2020. jún. 20. 22:11
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent koszonom a tamogato segitokeszsegeket!
2020. jún. 20. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!