Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan vannak akiknek nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak akiknek nem jön össze 20-22 éves korig kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nekem nem volt, és azt érzem hogy az emberek 99 százalékának volt már ennyi idős koráig valakije, vagy legalább randi.

De gondolom azért biztos sokan vannak így nem csak én.


2021. márc. 27. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Sajnos vagyunk egy páran. De tényleg már rég túl kellett volna esned ezen. Annyira hogy ha nagyon záros határidőn belül nem történik meg akkor könnyen maradhatsz örökre egyedül. Tapasztalatból tudom, mivel sokkal idősebb vagyok mint te.

Ha fiatalon nem sikerült a bulis csajokkal, akkor nagyon nehéz lesz a korodbeliekkel, mert ők már a komoly kapcsolat időszakába lépnek, és hosszú évekre terveznek. Mivel veled ellentétbe ők kiélték magukat, 5-10-20 pasijuk is

2021. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első, cáfolnálak. Nem volt barátom eddig, de nincs is szükségem arra, amit a bulis csajok nyomnak. Az nem az én stílusom. Kérdező, lehet hátrány, de lehet nem. A megfelelő lánnyal biztos nem lesz hátrány, csak bénázol majd az elején egy kicsit.
2021. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy barátnőm volt, de szerintem nincs azzal semmi baj, ha egy lánynak nem volt még barátja ennyi idősen. Lehet csak az igazira vár, ha meg énrám azt mondja, hogy igen, akkor az nagy megtiszteltetés - szerintem.
2021. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
#3 ha lánynak nem volt az nem gáz sőt a mai világban igazi kincs, de ha srácnak nem volt akkor az már a “vége” kategória
2021. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!