Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy érzelmileg és értelmile...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy érzelmileg és értelmileg felnőtt társra vágyom, akkor várjak a csodára vagy én legyek a csoda?

Figyelt kérdés

Nagyon azt látom, hogy aki elmúlt 18, az fejben még nem feltétlenül lett az. Nem mondom, hogy nincsenek kivételek, de a többség képtelen felelősséget vállalni és éretten hozzáállni a dolgokhoz. Nem arról van szó, hogy nem lehet poénkodni vagy ilyesmi, hanem komolyabb dolgokról.

(Az életből is tudok példákat hozni, de elég megnézni, hogy ezen az oldalon milyen apróságokért kikaparnék az emberek egymás szemét vagy képtelenek felfogni, hogy nem mindenki egyforma és nem mindenki olyan, mint ők.)

Ha egy értelmes felnőtt emberre vágyok, akkor így várhatom a csodát, hogy TALÁN betoppan egy az életembe, akivel még passzolok is? Vagy legyek a legjobb a nememből, hogy ilyet találhassak?



2021. márc. 26. 23:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Átérzem a problémádat, dilemmádat. Szerintem az a jó amit felvetettél a végén, saját magunk fejlesztése mellett, egyéni boldogulásra koncentrálni és bízni benne, hogy egyszer csak betoppan, akire vártam. Én így vagyok jelenleg.

32/f

2021. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!