Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak sem megy rendesen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak sem megy rendesen az online társkeresés?

Figyelt kérdés

Nekem korábban mindig sikerem volt a férfiaknál, tényleg nem panaszkodom, sokan vallottak már szerelmet nekem. Azonban most volt egy hosszabb kapcsolatom, aminek vége lett. Pár hete elkezdtem társkeresőzni (Fb társkereső és tinder), de egyszerűen SEMMI nem jön össze... Valahogy a felhozatal is elég rossz, de akik mondjuk átlagosak/jól néznek ki + mellett értelmesnek is tűnnek, azok rám írnak és valahogy komolytalanná válik az egész. Teljesen random dolgokkal írnak rám, mintha kb. csak szórakozni akarnának. Próbálok a poénokra poénnal reagálni, de valahogy utána sem sikerül értelmes beszélgetést kialakítani. Nagy csalódás ez, mert régebben valahogy olyan egyszerűbbnek éreztem ezt az egészet. Legtöbbször eloben ismerkedtem, de az online társkeresésről is sokkal jobb emlékeim vannak.


Átlagos vagy talán picit átlag feletti a külsőm, értelmes vagyok. Tudok poenkodni, de azért komoly is lenni. Nem tudom, azt érzem, nem velem van itt a probléma. Igazából el is ment a kedvem már az ismerkedéstől, mert állandó falakba ütköztem.



Igazából a kérdésem nem is arról szólt most, hogy panaszkodjak, de érdekel, nektek milyen tapasztalaitok vannak ezekkel az online társkereső oldalakkal?



2021. márc. 25. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
24 éves
2021. márc. 25. 19:52
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem tudtam erőlködve ismerkedni, mert a társkeresők nagyipari hozzáállása nem kompatibilis velem.

Nem lehetett csak úgy elkezdeni beszélgetni senkivel, mert mindenki azzal jött, hogy "bocsi, de én a társamat jöttem megtalálni, nincs időm beszélgetni" - nem teljesen így, de ez volt az üzenet mondanivalója, ami olyan lelketlen és ipari hozzáállás, hogy a sokadik után befejeztem örökre.

Ha valaha lesz barátnőm, akkor őt véletlenül fogom megismerni és még csak szóba sem fog jönni a társkeresés téma, és engem fog választani küzdelem és erőltetett kapálódzás nélkül is.

Az, hogy a néhány szavas elutasító üzenetekért is erőlködni kell, csak mert én beszélgetni akarok és mondjuk 2-3 hét után kiderül, hogy még mindig beszélgetünk majd, vagy megöljük egymást, de azt ne akarja senki, hogy azonnal válasszak a katalógusból és találkozzunk azonnal, miközben az ajtó mögött ott gyülemlik a többi férfi, akiket miattam tett félre.

Én eleve utálok rohanni. Tehát eleve nem fogok ilyen rohanós emberekkel együtt sietni, akik 5 hónapja egyedül vannak és kétségbe lesznek esve ha már 1 napja regisztrálva vannak valahová és még mindig nincs letudva ez a hatalmas probléma, mert még mindig nincs meg életük szerelme.

2021. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia, nekem sem az igazi, hosszabb kapcsolat után próbálkoztam vele a jelenlegi helyzet miatt, eddig nincs jó tapasztalat, élőben sokkal könnyebb szerintem de egy “próbát megér” alapon regisztráltam... nem hozta a várt eredményt, szerintem túl kirakatos az egész netes társkeresés de van akinek bejön

25F

2021. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak 24??? Én is hasonlóan látom de 34 évesként. Szerintem az én korosztályom nagy része ha komoly kapcsolatra törekedett, akkor abban is van. Ezért meg a korod nem tudtam azt akartam írni sajnos a korral jár.
2021. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szitu.

Sok szép lányba botlok neten, matchelek, de valahogy intellektuálisan mintha le lennének maradva, mintha mindenki a valóvilágon nevelkedett volna. Nem tudnak összetett mondatokat írni, egyszerű dolgok érdekli őket, nem érdekli őket komolyabb téma, életcélok, okkultizmus, pszichológia, önismeret, stb ... vásárlás, szex, meg hogy hova akarnak majd utazni és ennyiben kimerülnek. Én is lassan kezdek attól tartani, hogy nincs már értelmes huszonéves lány online.

2021. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is sikeresen ismerkedek, gyanúsan sikeresen... :D
2021. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Annak éppen az a lényege, hogy nem megy.
2021. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Keserves, lassan japánok leszünk.
2021. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Nekem sosem ment az online keresés. Jelenleg viszont élőben nagyon kicsi az esély. Online pedig úgy tűnik, hogy csak inkább szórakoznak többen.. :( ti is így látjátok?
2021. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!