Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak sem megy rendesen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak sem megy rendesen az online társkeresés?

Figyelt kérdés

Nekem korábban mindig sikerem volt a férfiaknál, tényleg nem panaszkodom, sokan vallottak már szerelmet nekem. Azonban most volt egy hosszabb kapcsolatom, aminek vége lett. Pár hete elkezdtem társkeresőzni (Fb társkereső és tinder), de egyszerűen SEMMI nem jön össze... Valahogy a felhozatal is elég rossz, de akik mondjuk átlagosak/jól néznek ki + mellett értelmesnek is tűnnek, azok rám írnak és valahogy komolytalanná válik az egész. Teljesen random dolgokkal írnak rám, mintha kb. csak szórakozni akarnának. Próbálok a poénokra poénnal reagálni, de valahogy utána sem sikerül értelmes beszélgetést kialakítani. Nagy csalódás ez, mert régebben valahogy olyan egyszerűbbnek éreztem ezt az egészet. Legtöbbször eloben ismerkedtem, de az online társkeresésről is sokkal jobb emlékeim vannak.


Átlagos vagy talán picit átlag feletti a külsőm, értelmes vagyok. Tudok poenkodni, de azért komoly is lenni. Nem tudom, azt érzem, nem velem van itt a probléma. Igazából el is ment a kedvem már az ismerkedéstől, mert állandó falakba ütköztem.



Igazából a kérdésem nem is arról szólt most, hogy panaszkodjak, de érdekel, nektek milyen tapasztalaitok vannak ezekkel az online társkereső oldalakkal?



2021. márc. 25. 19:33
1 2
 11/15 oneswfanboy ***** válasza:
Én is így látom utolsó, és mindenki véleményével egyetértek ebben. A kérdezőével is.... Az online társkeresésbe, mindkét fél válogatósabb sokkal, mindenkinek a legjobb kell itt az elérhető legjobb, ez élőben sincs máshogy. Csak hát online túlkínálat van és válogatnak mint a piacon, ha talál egy jót leáll megnézi, de ha meglát egy még jobbat akkor már csak az érdekli ennyi. A legtöbben meg nem is akarnak semmit amúgy, csak fent vannak kb keringenek mint gólya fos a levegőbe és csak vannak, szétnéznek megnézik kinek tetszenek egy kis ego boost, vagy insta követés gyűjtés, oké ennek tetszettem fasza vagyok és ennyi, közbe meg egy értelmes mondatot se tud kinyögni, leírni magából. Sok matchem szokott lenni, de a utána meg kb az összes beszélgetés elhall, a csajok nem erőltetik meg magukat, találnak jobbat tőlem, vagy közbe gondolnak egyet és letörlik magukat szóval lutri az egész..... A legtöbben szarnak az egész online társkeresésbe, nem erőltetik meg magukat, minek, meg úgysincs felelősség, poénnak fogják fel, szórakozásnak egy időtöltésnek jobban elüssék az időt oszt ennyi.... Tisztelet persze azoknak akik komolyan gondolják mindkét nem részéről.. Csak sajnos többen vannak azok akik ezt nem gondolják komolyan.. Én egy 27 éves pasi vagyok, sok csaj mondta már hogy nem vagyok rossz, pasi. Sokan mondták már hogy helyes is vagy, persze ez szubjektív. De tudom hogy nem vagyok tökéletes, vannak hátrányaim amivel sok csajnál már nem indulok jól eleve (pl magasság,) de mindig magabiztos voltam, elfogadtam magam így és ennyi az egész, sose néztem hátra csak előre mindig, persze sokszor nem könnyű ez, mert adódhatnak bármikor nehézségek az életben amivel szembe kell nézni... Nekem se ment sosem az online ismerkedés, na meg sose volt szerencsém úgy általában az ismerkedésben... Szerencse az nagyon kell ehhez, sok helyen próbálkoztam /próbálkozok folyamatosan, mert hiszem azt, hogy fogok találni egy olyan csajt akit nekem teremtett a sors... Nehéz ez persze, de sose adom fel megyek tovább mindig, kapok pofonokat közbe, de felállok és megyek tovább, senkit nem okolok hanem tanulok a hibáimból és ennyi... Próbálkoztam itt gyakorin is (többnyire csak beszélgetni csajokkal, volt aki kiírt egy kérdést, én válaszoltam neki, ráírtam mert szimpi volt, de kiderült hogy barátja van és nem akar velem beszélgetni, sokszor járok így sajnos (instán, badoo-n, snapchaten ) nem olyan rég is így jártam párszor (na meg sokszor volt olyan hogy elkezdtem csak úgy beszélgetni egy csajjal, (eleve messzi volt nekem) és közbe meg barátja lett, neki meg nem tetszett hogy a csajjal beszélgetek, persze ez érthető és hát így vége lett az egész beszélgetésnek köztünk... Persze ez benne van a pakkliban ilyenkor, meg ezzel a csajjal úgyse fogok találkozni az életbe se sajnos. Szóval én nem vagyok egy szerencsefiú ez ügyben mert sokszor kifogom az ilyen helyzeteket Önhibámon kívül... Kb jelenleg csak arra vágyom, hogy beszélgessek egy szimpi csajjal, aki szeretne velem, esetleg barátkozni is és ennyi... Persze jó lenne egy tartós kapcsolat vágyok rá de, az az igazság, hogy lehetetlen olyat találni aki komolyan is gondolja ezt (aki ismerkedne... Még olyan csajt se találok akivel lehetne beszélgetni, barátkozni... Gyakorin itt is próbálkozok, de a legtöbb csaj eltűnnik, vagy messzi van nekem, vagy az írásai alapján nem szimpi, de általában az ilyen anonim oldalakon (anotalk, gyakori meg a többi)általában nem az értelmes csajok vannak, hanem lelkibetegek meg valami problémájuk van és hát azok erősen kiszívják a maradék életkedvedet kb mint a dementorok a Harry potterből. De sok ilyen van a tinderen, badoon, snapen, stb stb tapasztaltam már ezeket kb mindenhol... Persze tisztelet a kivételnek, de őket nehéz megtalálni nagyon kb mission impossible az egész... A kérdező meg szimpatikus nekem legalább is, teljesen megértem őt és persze a többi válaszolót is... Én csak a véleményemet írtam le, aki akar az lepontozhat, annyira nem érdekel. Kicsit hosszú lett, de ez olyan téma amit megér bővebben kifejteni szerintem.... És nekem jó volt látni egy ilyen kérdést, és főleg az hogy egy velem egy korosztályban levő nő is így látja ezeket dolgokat az online társkereséssel kapcsolatban.
2021. márc. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem megy. Én az a típus vagyok, akire utólag panaszkodik az ember, hogy “csak szórakozik, mit akar, minek húz jobbra mikor nem is ír, nem válaszol, meg se nézi, válogat, nem jó neki semmi, csak unatkozik” stb. :D Én a precovid időszakban sem voltam nagy társasági ember, vagy legalábbis nem nagyon jártam ismerkedős helyekre. Most a járvány alatt szinte kizárólag otthon vagyok és alig találkozok emberekkel. Úgyhogy jobb lehetőség híján most is gondoltam miért ne, kipróbálom és eddig tindert, bumblet használtam. Igazából nem tudok vele mit kezdeni. Olyan az ízlésem, személyiségem stb. amilyen, tehát most abba nem mennék bele, hogy szerintem milyen a felhozatal, hány matchem volt stb. Legyen annyi elég, hogy kevés számomra szimpatikus, rokonszenves vagy hozzám hasonló embert láttam (mert a nagy többség a tükörben mutogatja az izmait, a kocsijával pózol, annyi nyaralós-öltönyös-borozgatós képe van mint valami ötvenes felső tízezerbeli üzletembernek stb.). Az a kevés maradékkal pedig őszintén semmit nem tudtam kezdeni, egyszerűen egy kép és némi leírás alapján engem valahogy nem tud érdekelni és megfogni egy ember. Volt akivel beszélgettünk és vagy olyan volt mint amire számítottam vagy nem, vagy rendes volt vagy nem, vagy vicces volt vagy nem, vagy jól elbeszélgettünk vagy nem stb., de mindegyiknél azt éreztem, hogy ez csak egy tök személytelen, természetellenes, erőltetett, művi kínlódás. Bevallom, hogy sokszor nem is írtam, vagy nem írtam vissza vagy meg sem néztem az üzenetet, mert nem vitt rá a lélek. Mindig elszántam magam, hogy jó megpróbálom, nézzük meg, adok még egy esélyt, felregisztrálok, csinálok másik profilt, ezt jobbra húzom és akkor majd meglátjuk stb., de közben mindig elment tőle a kedvem és nem élveztem, nem volt hozzá kedvem, nem volt nagyon pozitív tapasztalatom stb. és így mindig inkább befejeztem az egész netes ismerkedés dolgot egy időre. Pedig én is fiatal vagyok, 22 éves és elviekben nekem már sokkal otthonosabban kellene éreznem magam az online világban, de hát ez van.
2021. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Érdekes itt mindenki 22 éves aki neten ismerkedik. Vagy a 28-30 éves nők már kapcsolatban vannak?
2021. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért kellene olyan társkereső, ahol eltünnek azok a profilok ahova nem léptek be régóta.
2021. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14: olyan tarskereso, ahol tenyleg társat keres aki ott van :)
2021. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!