Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyfokú igénytelenséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyfokú igénytelenséggel (nem fürdik, nem tisztálkodik, hiányzik foga, nem mossa haját, ruháját stb.) lehet csinos igényes nőt találni, ha kedves és aranyos, rendes az illető?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 14:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
82%

"Nem azért de az emberek jelentős részének rohad a pofája konkrétan, anyagi helyzettől függetlenül."


És? Akkor sem jönnék soha össze rohadó fogúval.

2021. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

20.


Ez mondjuk így igaz, bár ezt sosem értettem. Én csóró vagyok, mégis eljárok fogorvoshoz igaz csak havi 1-1 beavatkozás fér bele anyagi okokból. Igaz nálam elvi kérdés a higiénia, mert csak ez maradt nekem, illetve még a választékos beszéd.

2021. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 peca1000 ***** válasza:
82%

Minden jó nőnek egy rendes csöves az álma!


Nem tudtad kérdező? :)

2021. márc. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
13%
Simán, ha kreol bőrű (cigány, arab, néger) az illető. Máskülönben nem igazán.
2021. márc. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha súlyos mentális problémái vannak a nőnek, akkor talán. De inkább nincs rá esély. Mi a fenéért nem tudja rávenni magát, ha másért nem,. a nőért arra, hogy megmossa a retkes testét?
2021. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
44%

#25: Jóval több nő van oda az igénytelen pasikért, mint azt te gondolnád, vagy ők ezt nyíltan a szemedbe mondanák. Mindig nevettem, mikor még voltak szórakozóhelyek, mikor jött a sok jól öltözött, márkás parfümös, belőtt hajú srác a PUA technikákkal és rendszeresen egyedül somfordáltak haza, aztán ha sikerült pár C típusú gettótölteléknek átslisszolni a biztonsági face controlon, akkor rendszerint valami csajjal ment haza, meg ott bent is akár több csajjal is kavart smárolásig meg tipi-tapiig az egész este folyamán.


És néha olyan emberek voltak, akikkel ha be is voltak fújva valami gagyi Axe dezodorral, keveredett a dohányfüsttel és gyerek-pelenka szaggal meg a rotyogó lecsósbabgulyással, néha még az a tipikus kőszénszag is érezhető volt, amiből az jött le, hogy valami külvárosi putriban laknak és vegyestüzelésű kályha van otthon. És szégyenszemre a Michael Kors táskás, tiptop nőt nem zavarta, hozzásimult meg minden.


De elfogadom, hogy ha azt mondod, hogy sok nőnek vannak súlyos mentális problémái.

2021. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
26: azért egy diszkót ne vegyünk egy kalap alá társkereséssel... ott nagy eséllyel full részeg mindenki, el vannak tompulva az érzékeik. Az meg, hogy vki C típusú és alvilági, nem jelenti azt, hogy már alapból is mosdatlan... sokan közülük nagyon adnak a külsejükre. És a Michael Kors táskás csaj is lehet büdös, mintha a kamu márkás táskától hirtelen vki extra tiszta lenne :D. Kb. zsák a foltját effektus. És azért a kérdező fogalmazásából azt is lehet tudni, hogy valszeg nem túl jóképű, na azzal extra "esély sincs" kombó, ha igénytelen.
2021. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
72%

#27: Azért írtam le érzékletesen, hogy ne a rasszizmust lásd bele, hanem egy konkrét típust jellemeztem, amihez hozzátartozik a bőrszíne is. Faluhelyen előfordul jobban ugyanez a típus fehér kivitelben, de ott meg abba lehet belekötni, hogy ők alapból igénytelenebbek a szegénységük miatt, mint a nagyvárosiak.


Sokáig én sem értettem és kerestem azokat a közös pontokat, amik miatt ez a jelenség megfigyelhető. Ez pedig általában valami a külsőben vagy a fellépésben vagy nem tudom. Vagy a csajoknak egyfajta guilty pleasure.


Az viszont tény, hogy ha nem vagy a nők álma típus (nem a kövérre gondolok meg még csak nem is az alacsony növésre, csak a fejszerkezetre), akkor bármilyen külső és viselkedésbéli dolog csak annyit tesz hozzá, hogy nem küld el a bánatba a csaj, hanem megengedi, hogy meghívd, jobb esetben táncol veled, aztán FB-t cseréltek, aztán itt a vége.

2021. márc. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
54%

csak a fejszerkezetre


A nőket 95%-.ban csak a pasi fejszerkezete érdekli, ha bejön akkor akár egy bizonyos fokig (pl 120 kilós) túlsúlyos is lehet (és soha de soha nem fog lefogyni típus is lehet), vagy full vékony (45 kilós), akkor is hamarabb összejön vele, mint egy nem vonzó arcú, sportos, jól öltözött értelmes alakkal. Ezt 34 év tapasztalata mondatja velem.

2021. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
8%

#29: Hogy mondhatsz ilyen eretnekséget, hogy "fejszerkezet"? Kémia, meg kisugárzás, ember!!!4444négyNÉGY


Mi az, hogy fejszerkezet, ezzel lejáratod a női nemet! LOL!

2021. márc. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!