Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Ha 33 éves felnőtt normális férfinak az instán 90 százalékban csak nőket követ,ez rossz jel?
Régebben azt mondta h jobban szereti az instat mert zártabb mint a face...
Facen van kb 1000 ismerőse az férfinek, instán jóval kevesebb 200-250 akiket követ de a legtöbbje fiatal lány, igaz a lányok a profiljait nem látom ugyan h milyen képek vannak fent nekik......Én hasonlóan korú nőként nem igazán használom az instán de fent vagyok rajta,így ránéztem a férfi oldalára.
Kicsit előítéletes vagyok ezzel kapcsolatban...
Illetve van néhány olyan is akin látszik h k... ,sok követővel..
mi erről véleményetek?





sokan néznek ezt-azt az instán, amikor pótlás kell, vagy csak simán másféle inger
de azért szerintem diszkrétebben kéne. elvégre azt se írja ki az ember a homlokára, hogy "megnézem a jó alakú nőket" (pedig nyilván minimum diszkréten megnézi)





Szerintem gaz.
Persze, nezze meg, aki csinos, de ez csak egy fokkal jobb, mint a kurolike..










Nem baj.
Baromira nem érdekelnek engem sem más férfiak...
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!