Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a franccal lehet lenyűgözni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franccal lehet lenyűgözni, felkelteni az érdeklődését a mai nőknek?

Figyelt kérdés

Mindig azt hiszem, hogy a nők a férfiak összképét nézik, amibe tényleg minden beletartozik: kinézet, duma, anyagi helyzet, mentalitás, hobbik.


Ez a kérdés az utóbbiról szólna, mert bár azt gondolom mindenben az átlaghoz, vagy picivel az a feletti részhez tartozom, utóbbiban gondolnám magamat igazán jónak. Rengeteg hobbim van, nagyon sok minden érdekel, gyorsan tanulok és nyitott is vagyok az ilyen jellegű új dolgokra. Nagyrészt aktív tevékenységek, nem ilyen kanapéban fejtem meg É-Korea gondjait.


Azt gondoltam, gondolom, hogy egy lány pl örülne neki, hogyha a neki szimpatikus fiúval sok közös hobbija, elfoglaltsága lenne. Pl szeretnek mind a ketten futni, úszni, túrázni, biciklizni, kosarazni, röpizni, sütni, főzni, társasozni, utazni, érdekli az építészet, fotózás, DIY, bármi. És ha kellően hosszú a lista a részemről, akkor annak örül egy lány, mert lesz jópár egyezés, amiről szívesen beszélget mindkettőnk / csináljuk közösen.

Ehhez képest csont ugyan olyan flegmák maradnak, akármi ilyen dolog derül ki rólam, pedig szerintem ezek közül jópár nem annyira általános a férfiak körében.


A nőket tényleg csak az érdekli, hogyan nézel ki, esetleg mennyi pénzed van?



2021. márc. 4. 19:27
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés ki lett emelve? Vagy hogy került elő?:D
2021. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!