Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet sok embert lenyűgö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet sok embert lenyűgözni külső szépséggel?

Figyelt kérdés
Számomra sosem jelentett semmit, ha egy lány vagy akár fiú jól nézett ki, az csak egy adottság, attól még az ember lehet egy jelentéktelen szolgalelkű semmi, az igazi tiszteletet a tettek és legfőképp a nemes, jó tettek és a jó célért való harc vívhatja ki, nem holmi szép arc meg karcsú test.
2015. okt. 19. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel,mint a kérdező!


Sajnos sok ember felszines,csak a külső érdekli, a többi nem!

2015. okt. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ki allitja hogy a karcsu a szep? Akik a karcsuakat szeretik?

Amugy meg mindenkit valamilyen tulajdonsag miatt szeretnek. Akit nem a szepsege miatt azt masert. Mindenestre nekem az nem eleg ha csak szep valaki. A szepseg mulando.

2015. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És mi köze ennek a tisztelethez? Nem azért akarunk megfektetni egy csajt, mert tiszteljük, hanem mert kívánjuk, az meg attól van, hogy jól néz ki, ennyi.
2015. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez elég hülye kérdés. mindenki szereti nézni a szépet. ugyanez van az emberekkel, a környezetünkkel, művészetekkel stb. ettől még nem kell levonni messzemenő következtetéseket.
2015. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek kérdező, de ehhez a gondolkodáshoz fel kell nőni..ahogy figyeled az embereket majd meglátod h sokan erre képtelenek..soha..ismétlem soha nem fognak felnőni ehhez..
2015. okt. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen..

Én azért optimista vagyok..két dologban "reménykedhetünk"..

1. tisztítótűz

2. egy új, "tiszta" generáció megszületése

De a jelenlegi emberek többsége önző és felszínes..nem képesek változni, mert nem érzik h kéne, nincsenek pozitív példák túlnyomó többségben..és itt jön az agymosó média, ami külön történet..

2015. okt. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!