Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez valami agybaj nála? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami agybaj nála? Miért akarja, hogy legyen valakim, ha máskor meg tudtomra adja, hogy ő is szeretne tőlem valamit, meg szimpatizál velem külső-belsőleg? 22l

Figyelt kérdés

Egyszer azt veszem észre, hogy közeledik, nagyon túl megy a barátságon amit mondogat nekem.


Aztán érdeklődik, hogy van e valakim és megjegyzi, azért már ideje lenne...


Utána megint van egy olyan beszélgetés köztünk, hogy ő+én, de nem a szexualitásra megy ki a dolog. De persze sokszor előfordult, hogy arra is kitért. Viszont legutóbb inkább lelki síkon őszintén beszélt nekem a dolgokról... Röviden: "Nagyon örülne ha már ketten együtt, mert én olyan más vagyok, velem bárhol eltudná képzelni az életét, ha más helyzetben lenne..." Azért is furcsa, mert barátnője van.


Utána megint összefutunk. Távolságtartóbb kicsit. Kérdezi, hogy van e valakim. A válaszom nincs senki. Mire ő, pedig már ideje lenne... A válaszom az volt, hogy szerintem meg nem. Amúgy van aki tetszik és én is neki. Ezt meg elhallgatta, csak nézett rám, utána már nem is nagyon beszélgetett csak hallgatott és a földet nézt, majd ment útjára tovább.


Nem tudom mire megy ki a dolog, szerintem szimplán hülye(?). Ennek a viselkedésnek semmi értelme. Sosem tapasztaltam e fajta megnyilvánulást. Pont ezért nem értem. Ha valaki igen, megmagyarázhatná.


Mi a fenének viselkedik így?


2015. okt. 14. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki, de lusta kilépni a mostani kapcsolatából. Azért várja, hogy legyen valakid, mert akkor talál mentséget arra, hogy miért nem veled van, hanem a barátnőjével.
2015. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!