Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért külső alapján ítél sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért külső alapján ítél sok lány?

Figyelt kérdés
Rettentően elkeserítő hogy sok lány barátom szerint egy "értékes", "megértő", "kedves" fiú vagyok de az életben párkeresés már nem jön össze. Igazából nem is próbálkozom már. Felesleges törnöm magam. Egy éjszakás kapcsolataim lehetnének (kinek nem a mai világban) de én erre nem vágyok. De sajnos a legtöbb lány felszínes. Nagyon a külső alapján ítél. Miért van ez?
2015. okt. 5. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy külső alatt az arcod vagy úgy az egész kinézeted bírálod. Ha olyan cuccokban jársz, mint Elen (bocs, nem tudom, hogy kell írni)a Két pasiból, az pl. nem nyerő öltözködésileg.
2015. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Azért szerintem sokunk egy nem túl megnyerő kinézetű lányhoz sem feltétlenül menne oda, csak, hogy kicsit megfordítsam a dolgot. Sokkal inkább a jellemed az oka a sikertelenségednek. A lányoknak egy kihívást jelentő pasi kell, akit meg tudnak szelidíteni. A határozott, magabiztos kiállású pasik kellenek neki. Nem tekintenek rád potenciális partnerként, ha túlságosan kedves és udvarias vagy. Olyan pasit akarnak, aki mellett nőnek érezhetik magukat. F
2015. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egész kinézet. Igazából rendes kapcsolatra vágyom és nem 14 éves kislányokra. Amúgy divatosan öltözködöm...arra nincs panasz. BP Shop és Garage Store a fő bevásárlási helyem. Ezen kívül öltönyben vagy zakóban is megjelenek adott szituációkban.
2015. okt. 5. 11:27
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van #2-es. De nem hinném ez a baj. Hiszen nem vagyok a helyi besült gyerek...csak vágyom normális kapcsolatra. Igaz ismerkedésnél nem szoktam odavágni pluszként hogy autóm van meg szüleimtől külön élek de ez nem véletlen, nem akarom erre hajtson egy lány.
2015. okt. 5. 11:29
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha egyéjszakás kapcsolatod lehet, akkor ne vergődj, mert akkor a kinézeteddel semmi gond. Pont, hogy a jellemeddel van valami, mert ugye hosszú távra inkább az számít.
2015. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
A mai összes fiatal lány a külsőt és az anyagiakat nézi,ezt el kell fogadni,ezért van ennyi magányos pasi,és ezért él meg ennyi prosti,mert rengetegen oda kényzerülnek ha szexet akarnak!
2015. okt. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Ha lehetne egyéjszakás kalandod, akkor nem a külsőddel van gond, hanem valami mással, ha komoly kapcsolat meg nem jön össze.


Egyébként tojok rá, hol vásárolsz, én ott vásárolok, ahol kapok jó méretet, normális (strapabíró) minőséget, nem veszek drága márkákat, mert sokszor nem jobb az olcsónál, de a többszörösét van pofájuk elkérni árban. Nem vetem meg a túrkálót sem, ha ott találok valami jót, van onnan is ruhám.

2015. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Ezt sose értettem. Miért kell a nőket felszínesnek beállítani? Mindenki először a másik külsejét látja először, az alapján döntjük el, hogy vonzódunk-e egymáshoz. Ti, férfiak se kezdtek olyan nővel, akihez nem vonzódtok.

Nekem is van fiú barátom akinek ismerem és szeretem a belső tulajdonságait, de soha nem tudnám elképzelni, hogy hozzám érjen.

Én is voltam 62 kiló, alig akartak ismerkedni velem a férfiak, aztán lefogytam 52-re... Én is sírhatnék, hogy csak azért kellek XY-nak, mert szebb lett az alakom, mégse teszem.

Talán neked is rá kéne jönnöd, hogy mi az ami nem vonzó benned, vagy mivel lehetnél vonzóbb. Nem várhatod el se a nőktől, se a férfiaktól, hogy olyannal legyenek, akikben nem látnak pluszt.

2015. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem "ítélnek" külső alapján, csak az alapján bírálnak el, mint potenciális szexuális és romantikus partnert. Nem az emberi értékeidet ítélik meg, hanem, hogy akarnának-e veled "szaporodni" (jó, erős kifejezés, de ezek a dolgok ugyanolyan ösztönök alapján működnek, mint az állatvilágban). Ha a válasz igen, akkor jön az, hogy milyen ember vagy, kellesz-e hosszú távra.

És most tedd a szívedre a kezed, és mondd azt, hogy te, ha meglátsz egy lányt, akkor nem a külseje alapján teszed be a "dugnám" vagy "max haver" dobozba.

2015. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

A kérdés úgy lenne helyes: miért külső alapján ítél sok ember?

Ez nemtől teljesen független.

Ha pedig pár keresésről van szó, természetes, hogy csak azt a jelöltet szeretnénk megismerni közelebbről is, aki legalább valamennyire vonzó külsőre is számunkra. Ezzel ti, férfiak is pontosan ugyanígy vagytok. Ha nem szeretitek a molett nőket, tuti nem fogtok csak azért mégis randira hívni egyet, mert hát amúgy kedvesnek tűnik. Nem?

2015. okt. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!