Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért külső alapján ítél sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért külső alapján ítél sok lány?

Figyelt kérdés
Rettentően elkeserítő hogy sok lány barátom szerint egy "értékes", "megértő", "kedves" fiú vagyok de az életben párkeresés már nem jön össze. Igazából nem is próbálkozom már. Felesleges törnöm magam. Egy éjszakás kapcsolataim lehetnének (kinek nem a mai világban) de én erre nem vágyok. De sajnos a legtöbb lány felszínes. Nagyon a külső alapján ítél. Miért van ez?
2015. okt. 5. 11:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Totálisan együtt érzek veled. Nálam is ez a szituáció, sokan mondják hogy selyemférfi kinézetem van, biztosan bárkit megkapok stb stb.... szóval eléggé helyes pasas vagyok, de valahogy mégse azoknak jövök be, akik tetszenek nekem. Úgy látszik, félnek a jóképű pasikhoz közeledni a normálisabb lányok, tartanak attól hogy megcsaljuk stb... Nem tudom, miért ilyen a logikájuk, de ez van...
2015. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
"...de valahogy mégse azoknak jövök be, akik tetszenek nekem. Úgy látszik, félnek a jóképű pasikhoz közeledni a normálisabb lányok, tartanak attól hogy megcsaljuk stb" Ez kicsit ellentmondásos... Tehát mégis bejössz lányoknak, de ők lesznek azok, akik Neked nem. És lehet, h pont ott vannak a normálisabbak. És miért kéne nekik közeledni? Nem Te vagy a pasi/férfi? Normálisabb lány pont nem közeledik, hanem vár. Ha a pasi nem közeledik, a normális nő keres mást,aki udvarol neki és nem csupán figyeli.
2015. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves #12!


Közeledni általában én szoktam a lányhoz, de elég sűrűn megesik, hogy fordítva van ez. A normálisabb lány alatt nem a plázacicákat értem, tele több rétegnyi vakolattal az arcukon, és kb 0 tudással. Hanem az igényes, kifinomult, érett lányt (szerintem 21-25 éves korosztálytól már elvárható lenne) értem ez alatt. "Úgy látszik, félnek a jóképű pasikhoz közeledni a normálisabb lányok, tartanak attól hogy megcsaljuk stb" ---> ez alatt azt is értettem, hogy hiába közeledek egy normálisabb lányhoz, egyszerűen zavarba jön, és fél ismerkedni, visszahúzódó lesz.

2015. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
6-os: könyörgöm ne általánosítsunk...Történetesen én fiatal is vagyok,meg lány is,és nem csak a külsőt nézem.Nálam nem elvárás hogy drága ruhaboltokban vásároljon az illető.Viszont az ápoltság az igen.De itt nem agyonszolizott,szemöldökszedő fiúkra gondolok...
2015. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!