Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a franccal lehet lenyűgözni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franccal lehet lenyűgözni, felkelteni az érdeklődését a mai nőknek?

Figyelt kérdés

Mindig azt hiszem, hogy a nők a férfiak összképét nézik, amibe tényleg minden beletartozik: kinézet, duma, anyagi helyzet, mentalitás, hobbik.


Ez a kérdés az utóbbiról szólna, mert bár azt gondolom mindenben az átlaghoz, vagy picivel az a feletti részhez tartozom, utóbbiban gondolnám magamat igazán jónak. Rengeteg hobbim van, nagyon sok minden érdekel, gyorsan tanulok és nyitott is vagyok az ilyen jellegű új dolgokra. Nagyrészt aktív tevékenységek, nem ilyen kanapéban fejtem meg É-Korea gondjait.


Azt gondoltam, gondolom, hogy egy lány pl örülne neki, hogyha a neki szimpatikus fiúval sok közös hobbija, elfoglaltsága lenne. Pl szeretnek mind a ketten futni, úszni, túrázni, biciklizni, kosarazni, röpizni, sütni, főzni, társasozni, utazni, érdekli az építészet, fotózás, DIY, bármi. És ha kellően hosszú a lista a részemről, akkor annak örül egy lány, mert lesz jópár egyezés, amiről szívesen beszélget mindkettőnk / csináljuk közösen.

Ehhez képest csont ugyan olyan flegmák maradnak, akármi ilyen dolog derül ki rólam, pedig szerintem ezek közül jópár nem annyira általános a férfiak körében.


A nőket tényleg csak az érdekli, hogyan nézel ki, esetleg mennyi pénzed van?



2021. márc. 4. 19:27
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
71%
Mi a baj a citromos sörrel? Inkább az a vicces mikor cérna géza vagy teleszart búvárruha jani teli korsókat iszik, hahotázik és hímsovén. Oké bizonyos nőknek majd feltűnik de azért nem mindenkinek ezek a nők az álmai.
2021. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
11%
Sok pénzzel...
2021. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

#10


Hát nem én vagyok a női / gyúrós magazinok címlapján :D


De olyan minden férfiban a tesztoszteront nézni, mintha a férfiak a szerint választanának nőt kizárólag, milyen széles a csipője, hány gyereket tud kihordani....

2021. márc. 4. 20:08
 14/41 anonim ***** válasza:
51%
Ha megdöntöd a fidesz hatalmat, máglyára veted őket, hozzád megyek feleségül:D
2021. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
82%
Szuletni kell ra. Aztan vagy igen, vagy nem.
2021. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
66%
#14 Én is !!!!!!!!
2021. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

erdekes, azt irod, ugyanolyan flegmak maradnak, mint elotte. itt felmerul bennem a kerdes, hogy te egyaltalan miert folytatod a beszelgetest ezekkel a lanyokkal, akik lathatoan nem erdeklodnek irantad es kozombosek elejetol kezdve? akit erdekelsz, az nem flegma, hanem kommunikativ, nyitott, kivancsi, fuggetlenul attol, hogy vannak-e kozos hobbijaitok vagy sem.

a kapcsolat kezdeten, az ismerkedos fazisban szerintem ez nem oszt, nem szoroz, hogy mennyi kozos hobbitok van, ha szimpatizaltok egymassal es jol el tudtok beszelgetni. inkabb kesobb van ennek fontos szerepe, amikor mar tenyleg egyutt tervezgetitek az eleteteket, mert ha mondjuk a csaj imad utazni, neked meg iszonyod van tole, akkor az ugy kellemetlen lesz hosszutavon, de elso par randin semmi jelentosege.


szoval ha valaki alapvetoen nem erdekel elegge, akkor lehet akarmilyen ‘izgalmas’ hobbija, nem fog sokat mozditani a dolgon. egyebkent lehet, hogy csak te gondolod olyan erdekesnek a hobbijaid, a lanyoknak tok kozombos.

2021. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
86%

Uhh, ez egy kemény kérdés. A keményet úgy értem, hogy valósak szerintem is a problémák amiket tapasztalsz, ezeket valamennyire én is láttam már az életemben, de csodálkozom, hogy ilyen rossz a helyzet nálad ahhoz képest, amit fel tudsz mutatni. Nem felvágásból mondom ezeket kérdező, de én 27 éves vagyok, munkahelyen vezető sem vagyok, tucat menő hobbim sincs mint neked (ezt irónia nélkül mondom), duma, anyagi helyzet területén is egy jó átlagos vagyok, de azért voltak sikereim a nőknél. Most 1 éve kapcsolatban vagyok, de előtte is és igazából azóta is úgymond kapom az érdeklődő jeleket sok nőtől. Nem mondom hogy tetszem a világon az összesnek, de ha nem akartam akkor huszonéves korom elejétől kezdve sosem voltam sokáig egyedül.


Szóval ez most pl eléggé érdekel, hogy mi lehet a különbség köztünk, vagy mi lehet veled, mert amiket leírtál az alapján simán kellene, hogy találj megfelelő nőt.

2021. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
85%
#18 Az van, hogy magadat ismered, de a kérdezőt csak a saját leírásából. Ami nagyon pozitívnak tűnhet a szemedben. De valójában neked nincs gondod a nőkkel, neki van. Valami akkor nagyon nem stimmel nála. Látod, még érdeklődést sem tud kicsikarni senkiből. Lehet, hogy ha találkoznál vele, megértenéd, de így csak találgatni lehet.
2021. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

#17 számomra is megalázóan hangzik, de nincs jobb. Párszor sikerült akár csak ideiglenesen is fordítani, volt akivel randi is összejött ezután, bár tény, ami párkapcsolatom online térből lett, mind kölcsönös "energiával" jött össze. Lehet valakinek nem szimpatikus amit akkor aktuálisan írok, ezért próbálom folytatni, bár ha ki akarom forgatni a szavaimat abban sincs semmi bántó.


#18 jelenleg csak neten tudok ismerkedni, volt már innen is párom, életben is találtam barátnőt több éves kapcsolatra. Az első üzenetre gyakran már flegmák, kérdezni pl nem képesek, nekem kell dobálni a témákat, amire talán válaszolnak.


Igen, hülye vagyok, hogy ebbe fektetek energiát, de jelenleg nincs jobb alternatíva.

2021. márc. 4. 20:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!