Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a franccal lehet lenyűgözni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franccal lehet lenyűgözni, felkelteni az érdeklődését a mai nőknek?

Figyelt kérdés

Mindig azt hiszem, hogy a nők a férfiak összképét nézik, amibe tényleg minden beletartozik: kinézet, duma, anyagi helyzet, mentalitás, hobbik.


Ez a kérdés az utóbbiról szólna, mert bár azt gondolom mindenben az átlaghoz, vagy picivel az a feletti részhez tartozom, utóbbiban gondolnám magamat igazán jónak. Rengeteg hobbim van, nagyon sok minden érdekel, gyorsan tanulok és nyitott is vagyok az ilyen jellegű új dolgokra. Nagyrészt aktív tevékenységek, nem ilyen kanapéban fejtem meg É-Korea gondjait.


Azt gondoltam, gondolom, hogy egy lány pl örülne neki, hogyha a neki szimpatikus fiúval sok közös hobbija, elfoglaltsága lenne. Pl szeretnek mind a ketten futni, úszni, túrázni, biciklizni, kosarazni, röpizni, sütni, főzni, társasozni, utazni, érdekli az építészet, fotózás, DIY, bármi. És ha kellően hosszú a lista a részemről, akkor annak örül egy lány, mert lesz jópár egyezés, amiről szívesen beszélget mindkettőnk / csináljuk közösen.

Ehhez képest csont ugyan olyan flegmák maradnak, akármi ilyen dolog derül ki rólam, pedig szerintem ezek közül jópár nem annyira általános a férfiak körében.


A nőket tényleg csak az érdekli, hogyan nézel ki, esetleg mennyi pénzed van?



2021. márc. 4. 19:27
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
78%

"#22 őszintén sajnálom, hogy nem vagy képes egy alkalmazást használni, amit arra találtak ki, hogy egy csimpánz is képes legyen rá. Nem írok egyből, sőt, nem is nézem az életem minden percében az appot, van minden esetben 8-12 órája eldönteni a lánynak, hogy unmatchel e, vagy sem. Ha ennyi idő alatt azt a 2 gombot nem volt képes megnyomni, akkor igazán válaszolhatna is rendesen, emberhez méltóan. Egyébként valszeg az 1-es lenne a te reális súlycsoportod, csak hiszel a csodákban."


Hát látszik, hogy egy bunkó proli vagy, úgyhogy szerintem ne csodálkozz:D

2021. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
71%
Az elején még meg is sajnáltalak, gondoltam, egy kedves, normális srác vagy, aki bunkó lányokkal találkozik, dehát látszik, hogy milyen ontó módon írsz, ha valami nem úgy van, ahogy neked tetszik. Na pont az ilyen suttyók, mint te nem érdemelnek meg annyit sem, hogy valaki 10 másodpercet rájuk áldozzon az életéből.
2021. márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Gratulálok, sikerült kiprovokálni valamit a csodás GYK női gárdájának, ami különösen sérti őket, mert egyébként igaz.


1, ha az ember valami egyedit szeretne írni elsőre az igenis sokszor energia. Lásd 26-os komment, a nők írnak egy hellot. Sem nem egyedei, sem nem kreatív, de legalább tényleg 10 másodperc megírni. Előrébb viszi a beszélgetést? nem. Szerinted ha a férfiak írnának ilyet a lányoknak milyen lenne a válaszadási arány?

2, de a főbb probléma nem az első kérdésre való válasszal van, hanem hogy 2-3 nap után is robot módon, flegmán válaszolnak. Ha fenntartja az ember a beszélgetést néha kisül belőle valami jó, de általában nem.

2021. márc. 6. 07:45
 34/41 anonim ***** válasza:
27%

#33 Ha tetszik, reagálok a hellóra is, ha nem tetszik, nem reagálok.

Eddig azonban értelmes beszélgetés azzal alakult ki, aki normálisan kezdett. Hozzá teszem, vicces, hogy rácsaptál a 26-os kommentre. Szerinted hány nő regisztrál fel olyan társkeresőre, ahol neki kell kezdeményeznie? Elárulom, kb 100 az egész országból. LOL

A tinder egy baromság, keress normális társkeresőt, ahol normális emberek vannak kitöltött adatlapokkal (úgy ahogy, a férfiaknak többnyire nem szokása, de azért néha bele lehet futni gyöngyszemekbe) ne húzogass senkit se jobbra, se balra, hanem keresgélj céltudatosan.

A tinder egy vacak. Mondjuk az én érdeklődésemet nem keltenéd fel se a röpivel, se a társasjátékkal, az is biztos, de sok nő örülne a közös hobbiknak. Ha tetszenél nekik.

2021. márc. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

#34 Szerinted hány nő regisztrál fel olyan társkeresőre, ahol neki kell kezdeményeznie?


Pech, de egészen sok. Bumble. Nincs annyi felhasználó, mint Tinderen, viszont több az értelmiségi. Szerintem Bp-ről van fent pár ezer csaj.


Nem neked szeretnék konkrétan megfelelni, maximum javítanám az esélyeimet azzal hogy sokoldalú vagyok (legalábbis elméleti síkon, a gyakorlat azt mutatja inkább menjek el gyúrni, meg plasztikai sebészhez, esetleg borosta beültetésre LOL )

2021. márc. 6. 12:34
 36/41 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Lehet hogy a tegnapi nőkkel kellene próbálkoznod akkor. Ők még kommunikatívabbak szerintem, nincsenek úgy befásulva, jobb gyerekkoruk volt ilyesmi.
2021. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
44%

"A nőket tényleg csak az érdekli, hogyan nézel ki, esetleg mennyi pénzed van?"


Jah, meg mekkora a farkad. Meg milyen kocsid van meg milyen házad meg hova mész nyaralni, ahova őt is viszed.

2021. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
37 nem értem miért nem mondhatná meg a nő ha rájött hogy neki adott méret kell pl nagyobb vagy akár kisebb. A kisebb tökű férfiak is ugyanúgy mondják szűk kell nekik minek leszólni egymást mindenkinek más jó.
2021. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 VincentLaw ***** válasza:
A Bumble alkalmazást én is használom pasiként. Én is azt tapasztaltam, hogy akivel esetleg lett match, azok egy sima "Hi" vagy "Szia" kezdéssel áttolják a pasira a kezdeményezést (persze a legtöbb még csak nem is ír, és 24 óra múlva autómatikusan bontódik a match). Ergó hiába lett kitalálva az alkalmazás arra, hogy a nők kezdeményezzenek, ugyanúgy egy szimla társkereső lett, ahol a pasinak kell valami nagyot villantania, ha a lány vette az 'energiát' egy "Szia" leírásával. És még sokkal kevesebben is vannak fent, és leginkább külföldiek használják.
2021. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
55%

Mi a franccal…?😂😂😂


Ezzel a kérdéssel tuti nem, sajnos.

2021. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!