Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a franccal lehet lenyűgözni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franccal lehet lenyűgözni, felkelteni az érdeklődését a mai nőknek?

Figyelt kérdés

Mindig azt hiszem, hogy a nők a férfiak összképét nézik, amibe tényleg minden beletartozik: kinézet, duma, anyagi helyzet, mentalitás, hobbik.


Ez a kérdés az utóbbiról szólna, mert bár azt gondolom mindenben az átlaghoz, vagy picivel az a feletti részhez tartozom, utóbbiban gondolnám magamat igazán jónak. Rengeteg hobbim van, nagyon sok minden érdekel, gyorsan tanulok és nyitott is vagyok az ilyen jellegű új dolgokra. Nagyrészt aktív tevékenységek, nem ilyen kanapéban fejtem meg É-Korea gondjait.


Azt gondoltam, gondolom, hogy egy lány pl örülne neki, hogyha a neki szimpatikus fiúval sok közös hobbija, elfoglaltsága lenne. Pl szeretnek mind a ketten futni, úszni, túrázni, biciklizni, kosarazni, röpizni, sütni, főzni, társasozni, utazni, érdekli az építészet, fotózás, DIY, bármi. És ha kellően hosszú a lista a részemről, akkor annak örül egy lány, mert lesz jópár egyezés, amiről szívesen beszélget mindkettőnk / csináljuk közösen.

Ehhez képest csont ugyan olyan flegmák maradnak, akármi ilyen dolog derül ki rólam, pedig szerintem ezek közül jópár nem annyira általános a férfiak körében.


A nőket tényleg csak az érdekli, hogyan nézel ki, esetleg mennyi pénzed van?



2021. márc. 4. 19:27
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
57%
Persze, csak a pénzed meg a külső érdekli őket, ezért van a gyári sormunkás meg barkácsbolti eladó meg mentős férfiaknak is felesége és családja.
2021. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
59%

"az első rostán átmentem, mert pl Matcheltünk."


Hát ez sajnos nem feltétlenül igaz. Tinderen két forgatókönyv is előfordul (legalábbis magamból indulok ki)


1. Vannak olyan srácok, akik annyira nem jönnek be, de azért nem csúnyák, szóval nincs szívem balra húzni őket (na velük általában kijön a match:D)

Aztán ha rámírnak, nem nagyon van kedvem beszélgetni.


2. Sokszor gyorsan pörgetem az embereket, néha véletlenül húzok jobbra valakit, van, hogy második ránézésre már nem tetszik, sőt olyan is előfordult már nem egyszer, nem kétszer, hogy a profil fotóján még tetszett, aztán megnéztem a többi képét, és nagyon nem, vagy megnéztem a leírást, és 170 cm (magas vagyok, szóval na..)

2021. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
96%

Mindenkinek mással lehet felketeni az érdeklődését. Engem például az általad felsorolt dolgok közül pont semmi nem mozgat különösebben, mert elméleti ember vagyok, a társadalmi problémák érdekelnek mint mélyebb beszédtéma, szeretek olvasni, zenét hallgatni, aztán ennyi. Engem a sportos, DIY, folyton utazós, tipikusan a mai élménytársadalom által kinevelt emberek idegesítenek egy idő után, mert besokallok, barátnak jó, de kapcsolatra semmiképp. És a "mai nők" szóhasználat már magában óriási red flag.

Amit szerintem elrontasz, hogy aki flegma, az akkor is flegma marad, ha te vagy a világ legizgalmasabb embere, mert alapból nem érdekled, csak unaloműzőnek használ. Tök felesleges puncsolni az olyanoknál, nem lesz érdeklődőbb. Olyannal érdemes beszélgetni, aki alapból érdeklődő.

2021. márc. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

#21 és egy gyárimunkás, mentős, bolti eladó nem nézhet ki jól... tenagyonhülye, a kettő között vagy kapcsolat elég, nem kell ÉS


#22 őszintén sajnálom, hogy nem vagy képes egy alkalmazást használni, amit arra találtak ki, hogy egy csimpánz is képes legyen rá. Nem írok egyből, sőt, nem is nézem az életem minden percében az appot, van minden esetben 8-12 órája eldönteni a lánynak, hogy unmatchel e, vagy sem. Ha ennyi idő alatt azt a 2 gombot nem volt képes megnyomni, akkor igazán válaszolhatna is rendesen, emberhez méltóan. Egyébként valszeg az 1-es lenne a te reális súlycsoportod, csak hiszel a csodákban.


#23 egyetértek, én sem vagyok egyébként ez a nagyon 21. századi élménytársadalmi ember, de inkább tevékeny, mint filozofálós típus vagyok. DIY alatt sokkal inkább pl olyan ház körüli feladatokat értek, amihez valaki szakembert hívna, engem viszont érdekel, ezért utánanézek, megtanulom és megcsinálom magam.

2021. márc. 4. 23:37
 25/41 anonim ***** válasza:
79%
Engem az szokott megfogni, ha egy pasinak van empátiája, képes fejleszteni magán, és jól bánik más emberekkel. A legutóbbi hozzászólásodból, Kérdező, úgy tűnik, nálad ez nincs meg.
2021. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

#25

És ti képesek vagytok fejleszteni magatokon? Őszintén nem értem pl, mi olyan nehéz ezen a Tinder alkalmazáson. Lenne pár íratlan szabály, amit illene betartani, pl unmatch, meg nem össze-vissza nyomkodom mint a félhülye és akkor a másik ember sincs megsértve, nem megy kárba az energia. De tudom, így nehéz villogni a hétvégi csajbuliban, hogy nekem 50 matchem van és a sok szerencsétlennek annyit nem válaszoltam, hogy Böff.


Van egy társkereső, ahol a nőknek kell írni a férfiaknak. Tudod milyen első üzenetet kaptam kizárólag? Hello, szia, helloka, mizu. Ha én így írnék rá nőkre Tinderen azzal lennék kinevetve és rá lenne fogva egyből, látjátok, olyan hülye, hogy még egy rendes üzenetet sem tud írni, ezért nincs csaja (hozzáteszem biom kitöltve, képek is beszédesek a hobbikról, valami értelmeset igazán lehetne írni, vagy akárcsak megpróbálni...)


Ennyit a fejlődésről és az akaratról.

2021. márc. 4. 23:48
 27/41 anonim ***** válasza:
84%
Ez a gond a kisfőnikkel kérdező. Olyan szigorú vagy, foglalkozási ártalom. Van hogy a csaj hullafáradt és összevissza netezik, ezért nem kell leharapni a fejét. Örülj ha valaki ír, azokkal beszélj, ne azokat elemezzed akik nem írnak. Az nem a munkahelyed, ott szabadidejükben munka után akarnak valamit alkotni több kevesebb sikerrel, van akinek pl tök rossz a telója, vagy az internet hagy ki, most mondhatod hogy mit akar az élni akinek normális telefonja és internete sincs, illetve nyugodt körülményei, de attól még nem leszel vonzóbb.
2021. márc. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
78%
A tinder meg a hiszti az konstans azoknal, akik sikertelenek.Ja meg a kotelezo GYK-s kerdeskiiras. Onnan tudod, hogy semmi eselyed a noknel, amikor kiirod ide az elso kerdesed. Ha szerepel benne a tinder szo, az nagyzetre emeli a dolgokat. Ha pedig hisztizel, hogy nem irnak vissza, akkor meg kobre.
2021. márc. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
77%

fhu de taplo, agresszivstilusod van kerdezo, en a helyedben nem csodalkoznek, ha nem akarnak a nok kommunikalni velem.

az a helyzet, hogy az ilyen nyavajgos kerdeseknel, ahol az elejen a kerdezo mindig meg van rola gyozodve, hogy vele nincs semmi baj, a vegere azert csak kibujik a szog a zsakbol.


‘Őszintén nem értem pl, mi olyan nehéz ezen a Tinder alkalmazáson. Lenne pár íratlan szabály, amit illene betartani, pl unmatch, meg nem össze-vissza nyomkodom mint a félhülye és akkor a másik ember sincs megsértve, nem megy kárba az energia. De tudom, így nehéz villogni a hétvégi csajbuliban, hogy nekem 50 matchem van és a sok szerencsétlennek annyit nem válaszoltam, hogy Böff.‘


szoval te azon ennyire besertodsz, ha egy idegen no nem reagal a koszonesedre? javasaolnam az online dating appok mellozeset, ha ennyire rosszul erint az ignoralas. megis milyen energiad ment karba azzal, hogy 3-4 mondatot rairsz valakire? tudod mi a karba ment energia? a szanalmas magyarazkodasod ennel a kerdesnel.


egyebkent sz az 50, az atlag nonel inkabb 500 korul lesz, csak szolok, de senki nem tud villogni onmagaban a szamokkal, ezzel csak a sikertelen ferfiak vagnak fel, akiket jo ha heti 1 no jobbra huz es az mar esemenyszamba megy. egy nonek an onmagaban nem erdem vagy ok a dicsekvesre, hogy a pocakos 40es szakmunkas jobbra hozza, aki 2 mondatot nem tud leirni helyesen. ez olyan, minthogy azt se veszed boknak, ha az epitkezesen a munkasok utanadfuttyognek.


egyebkent velrm is megesett mar, hogy valaki valamiert nem valaszolt. van ilyen, nem fogom szidni, nem erdekel, tovabblepek es kesz. javaslom ezt a taktikat neked is.

2021. márc. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Csak a hobbik részre reagálok, a többi meddő vitának tűnik. :D

Számomra nem "lenyűgöző" hogy vannak közös hobbijaink egy férfival, hanem alapfeltétele a kapcsolatnak - máskülönben mi a fenét akarnánk csinálni együtt, ugyebár.

A párom annál jobban érdekelt, minél több elfoglaltságról tudtam meg, hogy ő is szereti. Olvasás, videojátékok, túrázás, főzés... :)

Nem tudok másképp elképzelni egy kapcsolatot, nekem furcsa lenne hogy vagy soha nem töltjük együtt a szabadidőnket, vagy csak olyan programokkal amiket max. az egyikünk élvez.

27N

2021. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!