Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a következő helyzetről? Nővel randizok, de bmwt bérlek az alkalomra. Hogy ne átverés legyen, elmondom neki még a randin, hogy szegény vagyok. (Igazábol elötte is elmondtam már eleve ugy jött, csak a bmwt látva kételkedni

Figyelt kérdés
kezdett a szegénységemben). Viszont mikor mizdezt megtudta, azt mondta kinosnak érzi a helyzetet, hogy miatta bmwt béreltem. Erre én: semmi gond, te állod a kaját s akkor te is tettél bele valamit. erre meg nem akar többet randizni. most akkor az is baj hogy találtam megoldást, hogy ne érezze magát kinosan?
2021. febr. 16. 17:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok a lány nevében beszélni, a magam szemszögéből: nem elsősorban azért lennék zavarban, mert x összeget költöttél a randira, hanem hogy ez egy olyan dologra ment, aminek semmi értelme. Nekem az jönne le, hogy anyagias, felszínes vagy és leginkább az, hogy sokat adsz a látszatra, villogni akarsz még olyannal is, amire nem, vagy alig futja. Vagy rólam feltételezed ezt, hogy ilyen vagyok/erre van igényem. Ha előtte tisztáztuk, hogy nem keresel jól, főleg borzasztó kínosan érintene, hogy ennek ellenére kiadtál ilyenre. Ez a zavar nem múlna el attól, hogy akkor a kaját én állom.
2021. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
A pontos helyzet nem ez volt. Volt kuponom ami lejart volna. Igy nem került penzembe. Mondtam is a lanynak: inkabb menjen pocsékba, mint vesszen jarba.
2021. febr. 16. 22:41
 23/24 A kérdező kommentje:
"Ha előtte tisztáztuk, hogy nem keresel jól, főleg borzasztó kínosan érintene, hogy ennek ellenére kiadtál ilyenre. Ez a zavar nem múlna el attól, hogy akkor a kaját én állom.". Akkor a te esetedben ezen csak a nőcsere segítene.
2021. febr. 16. 22:50
 24/24 anonim ***** válasza:
Hülye vagy.
2021. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!