Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a következő helyzetről? Nővel randizok, de bmwt bérlek az alkalomra. Hogy ne átverés legyen, elmondom neki még a randin, hogy szegény vagyok. (Igazábol elötte is elmondtam már eleve ugy jött, csak a bmwt látva kételkedni

Figyelt kérdés
kezdett a szegénységemben). Viszont mikor mizdezt megtudta, azt mondta kinosnak érzi a helyzetet, hogy miatta bmwt béreltem. Erre én: semmi gond, te állod a kaját s akkor te is tettél bele valamit. erre meg nem akar többet randizni. most akkor az is baj hogy találtam megoldást, hogy ne érezze magát kinosan?
2021. febr. 16. 17:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%
Nem hagyod meggyőzni magad arról, hogy rossz húzás, tehát tegyél úgy, ahogy jónak látod. A lány majd eldönti (alighanem kölcsönt vetet fel, hogy BMW-vel utazhasson).
2021. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
nen tud, bár listás is vagyok
2021. febr. 16. 17:43
 13/24 A kérdező kommentje:
mondjuk azt meglehetne játszai hogy én vagyok kezes az ő kölcsönéhez, 2 honapig tejbe vajba furdet aztán kidob mikor a bank visszadobja a hitelt a bar listám miatt. addig viszont szép és jó életem van s ugy tudom, jogilag ez nem csalás.
2021. febr. 16. 17:46
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg valami nem stimmel veled.
2021. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Hú, de szánalmas sztori...

Barátom, jobban tetted volna, ha az autóbérlés árából elviszed akár egy szerényebb helyre, és nem a számlán kezdesz vele osztozkodni. Hidd el, ha csóró vagy, de normális, azt jobban értékelik, mint a kölcsönBMW-s villogást, főleg, ha a cehhet is az orruk elé tolod a végén. Így csak bohócnak fognak nézni.

2021. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem is szeretnem megerteni, mi a plane ebben. Londonban hiressegek is metroznak, de ez olyan szivszoritoan szanalmas tortenet, hogy nem akarok tudni rola.
2021. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
na de miatta osztozkodtam mert jött a szöveggel, hogy zavarban van. ha nem jön ezzel a szöveggel, akkor a kaját is én állom.
2021. febr. 16. 19:17
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Neked valami gond van a toronyban az tuti!Jóhogy lelépett a csaj!
2021. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsiságból megnéztem, 18-35.000 Ft a BMW bérlés, 200-400 ezer Ft kaucióval. Szóval volt 200 ezer kp-d kaucióra, de kajálni már nem hívtad meg.
2021. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
De meghivtam. A kovetkezot kell allnia hogy ne legyen zavarban. Amugy van olcsobban is bmw kaucio nelkul.
2021. febr. 16. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!