Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brummmlaci kérdése:

Wantmatures vélemények?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalat a wantmatures.com oldallal?

Kiváncsi vagyok a véleményére, mert a külföldi oldalakon azt olvasom, hogy lehúzos. Nehéz lemondani, ha bannkártyával fizettés, meg hogy a nők helyett számítógépek küldik a válaszokat.



#wantmatures vélemények #wantmatures átverés
2019. ápr. 24. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Annyi pénzből, amit ezekre a hülyeségeke költesz, megpróbálhatnál felszedni egy mamit valamelyik szórakozóhelyen.
2019. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 fáncsintúl válasza:
Szerintem is óriási kamu az egész. Folyamatosan jelölgetnek be, már az üzenet elolvasásához is előfizetést kérnek, szerintem ők kattintgatnak, hogy előfizess.
2019. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Ne regisztrálj ne fizess elő de ha mégis ezt tennéd max egy napra próbaképpen és azonnal töröld az egy nap lejárta előtt az előfizetésedet, mert állandóan megújítják! a legtöbb oldalon visszafizetési garancia nincs szóval ha reigsztrálsz fél évre azt előre levonják egyben!

Én ráfaragtam sajnos hülye voltam tanultam a hibámból és segíteni szeretnék azoknak akik esetleg regisztrálnának az oldalra!

Ja és még így végszónak annyit hogy kevés a tényleg igazi profil..sok a hamis és a rendszer generálja őket szóval ha kapsz 20 üzenetet egy nap abból jó ha egy valódi! Vigyázzatok csak a pénzetek kell nekik! Szép napot

2019. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Jelek válasza:
Csak lenyúlás! Kéri a bankkártya és a Cv kódot! Meg ne add! Ehhez hasonló a Be2 és az Elittárs is!Hol van a Fogyasztó Védelem?
2019. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Rie8 válasza:
De ha nem adtam meg a számlaszámomat akkor nem lesz gond ugye? Mert én is észrevettem még a regisztráció megerősítése előtt, hogy ez lehúzós.
2019. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Jimboy válasza:
Én sajnos voltam annyira naív hogy megadtam a bank kártya adataim hogy előfizessek a 3 napos próbaidőszakra.Még időben észrevettem hogy hónapos előfizetést akarnak kifizettetni,és a visszalépés menüpontra kattintottam.De hiába mert azt is sikeres fizetésnek vette.A fizetés folytatása menüpontnak a közelében sem böktem.Mielőtt még fizettem volna 17 üzenetet kaptam nagyon dögös csajoktól.Előfizetés után ez azonnal megszűnt,és egyikőjük sem válaszolt.Szóval Nagyon durván lehúzós.Most 1 nappal az aktiválás után próbálom deaktiválni az előfizetést,sem e-mailt nem kapok ami tartalmazza az ehhez szükséges kódot,sem a levélben írt panaszomra nem reagálnak.
2019. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 facanfogoly válasza:
Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet törölni a profilt a wantmature oldalon ?
2019. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igen erre én is kiváncsi lennék!
2020. jan. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NadragulyaWW válasza:
Átverés.Levonnak egy csomó pénzt amit nem említenek.
2020. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Valaki aki szinten ilyen buta volt mind én, hogy tudott megszabadulni az oldaltól, hogy szüntette meg az ismetlödő fizetési levonásokat?
2022. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!