Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a következő helyzetről? Nővel randizok, de bmwt bérlek az alkalomra. Hogy ne átverés legyen, elmondom neki még a randin, hogy szegény vagyok. (Igazábol elötte is elmondtam már eleve ugy jött, csak a bmwt látva kételkedni

Figyelt kérdés
kezdett a szegénységemben). Viszont mikor mizdezt megtudta, azt mondta kinosnak érzi a helyzetet, hogy miatta bmwt béreltem. Erre én: semmi gond, te állod a kaját s akkor te is tettél bele valamit. erre meg nem akar többet randizni. most akkor az is baj hogy találtam megoldást, hogy ne érezze magát kinosan?
2021. febr. 16. 17:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
kezdodik az esti kepzelges :D
2021. febr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Ilyenkor megértem a nőket, hogy miért nem szerentek randizni, bár az ilyen szintű hülyeség biztos látszik ha csak 5 percet is beszéltek egymással chaten. Szóval az ő hibája is.
2021. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
na de mi ebben a hulyeség? tök jo és kiényelmes auto a bmw s a megjelenése is impozáns s ha utközök vele akkor jobban védi a nőt mint holmi suzuki
2021. febr. 16. 17:17
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Ha tudott róla, hogy nem állsz jól anyagilag, és így is elment veled randizni, nyilván nem várta volna el, hogy drágább kocsival jelenj meg. Én is kellemetlenül éreztem volna magam, a randi sikeressége szempontjából számomra mellékes, mivel jön. Az, hogy akkor ő állja a kaját, elég rossz megoldás, meg ez a "te is tettél bele valamit" nagyon rossz szöveg. Nekem teljesen oké lenne, ha felezzük a kaját vagy mindenki fizeti a sajátját, de te egy olyan kiadásra hivatkozol, ami szerintem full felesleges volt. Őszintén szólva én se randiznék veled többet.
2021. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
mondtam neki hogy csinálhat szendvicset is.. akkor olyan mintha feleztuk volna mert olcsó. igaz mikor hadovált valami uborkás felvágottas szendvicsről akkor fanyalogtam
2021. febr. 16. 17:24
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Másnak (különbnek) akarsz mutatkozni a szemében. Én ezt tudatos megtévesztésnek venném még akkor is, ha előtte elmondtad neki, hogy nem a tied a kocsi. Jogosan gondolhatja azt, hogy máskor is "átverheted", de akkor már arról előre nem értesíted őt.

Én nem így akarnék kedveskedni neki, az biztos!

2021. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
ugy érted ha nem mondom el neki hanem ténylegesen átverem az jobb, mert akkor nem hiszi azt hogy átverhetem? de vajon jó e ilyen negativ személyiséggel kezdeni valamit? nem jobb e akkor inkább ez a helyzet hogy vége egy olyan emberrel aki egy tisztességes helyzetbe is tisztességtelenséget képzel bele?
2021. febr. 16. 17:33
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennél szánalmasabb dolgot még nem olvastam. A bmw, a kölcsönzés, meg a szendvicsek, úristen. De írónak elmehetnél simán, a fantáziád az szuper.
2021. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
én meg a bmwt s a szánalmas helyzetet nem olvastam még egyutt. mindig ez van azt hiszem elég olvasott vagyok, aztán kiderul, hogy mégse
2021. febr. 16. 17:34
 10/24 A kérdező kommentje:
amugy ez nem csak fantázia ez tényleg megtörtént. talán az a rész nem kerult bele az irásomba, hogy a nő azt is tudta, hogy bmwvel fogom vinni. tehát ez nem meglepetés volt. szoval ez nem meglepetés volt. és azt is tudta hogy nem az enyém hanem bérelt és hogy szegény vagyok.
2021. febr. 16. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!