Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néhány nő miért olyan neveletl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány nő miért olyan neveletlen, hogy nem ír válaszüzenetet a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Nem illene válaszolni egy levélre?
2021. febr. 13. 12:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
94%
Előzőnek nagyon igaza van. Én pl.3 műszakban dolgoztam mellé túlóráztam is rendszeresen. Tényleg nem nagyon volt időm a háztartás és egyéb dolgok mellett. És tök durva, mert volt aki számonkért, hogy írt nekem pl előző nap este, és én másnap dél körül még nem válaszoltam (éjszakás voltam azon a héten) de délutáni aludtam, kb 5 óra felé jutottam el odáig hogy géphez üljek és még várt ettől az embertől egy rakás üzenet hogy mit képzelek magamról stb
2021. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
6 : Látod, ez a "mi hasznom belőle" stílus az oka, hogy egyes emberek még visza se köszönnek...
2021. febr. 13. 18:11
 23/31 anonim ***** válasza:
87%
😂😂😂😂😂 te marha, a többi választ meg észre se veszed csak azt amit akarsz látni...
2021. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
67%
#21: A társkeresőkön érthető okokból nagy arányban vannak olyan férfiak és nők, akik gyógyulatlan lelki sebekkel, közelmúltbeli szerelmi csalódás, szakítás után regisztrálnak. Számukra a társkeresés elsősorban csak eszköz a megtépázott önbecsülésük helyreállítására, a végső összeveszéskor az előző társuk által a fejükhöz vágott vádak megcáfolására. Azt akarják bizonyítani maguknak a társkeresőzés által, hogy "én is kellek másoknak", hogy "nem vagyok értéktelen". Természetes, hogy egy ilyen vérző szívű ember végletesen érzékeny és sértődékeny, olyannyira, hogy abban a megnyilvánulásban is rosszindulatot, megalázó szándékot, szarkazmust, cinizmust lát, amiben nincs ilyesmi. Az ilyen emberekkel olyan levelezni vagy randevúzni, mint bekötött szemmel aknamezőn sétálgatni, mert a legártatlanabb, legsemlegesebb mondatba is sértő szándékot vetítenek bele, és felfortyannak. Én is számos ilyen nőbe botlottam a társkeresőn. Volt például, aki amiatt mondta le az első randevút két nappal a megbeszélt időpont előtt, mert az utolsó levelemben többek között (puszta érdeklődésből) megkérdeztem tőle, hogy milyen diplomája van; úgy értelmezte, hogy persze nekem csak ez számít, s letiltott, hallani sem akart többet rólam. Sajnos az ilyesmi nagyon benne van a pakliban. A társkeresők világa a sértett lelkű emberek gyűjtőhelye, akiknek először tanácsosabb lenne egy pszichológushoz eljárni, hogy a korábbi sérelmeiket feldolgozzák és lezárják magukban, mielőtt regisztrálnak. Az ilyen emberek a friss, fájdalmas emlékeik miatt gyakorlatilag alkalmatlanok egy új párkapcsolatra.
2021. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Vannak levelek, amikre illik. De a mikor szopsz le típusúra sehogysem illik.
2021. febr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
23 : Ez nem igaz, mert például a te válaszod is észrevettem, annak ellenére, hogy a személyeskedő véleményed egyáltalán nem érdekel. Mondjuk az tetszik, hogy így felhúzod magad egy ennyire egyszerű dolgon. :D
2021. febr. 14. 17:22
 27/31 anonim ***** válasza:
75%
23-as, ő is azért van kiakadva, hogy a nők nem írnak vissza, mert így nem tudja őket tovább zaklatni.
2021. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
1 es erre a megoldás 3másodperces sablon levél és tiltás 100 alkalommal is 1000 másodperc lenne max
2021. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván a trágár alja levelekre ne válaszoljon de amikor normálisak azokra irjon egy sablon elutasitást.
2021. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
37%
"Én pl.3 műszakban dolgoztam mellé túlóráztam is rendszeresen. " akkor minek vagy társkeresőn?ha nincs 10 percdt sablonválaszokkal akkor arra miért lenne időd hogy fent legyél társkeresőn?ne hazudj.van időd csak nincs kedved pl.de akkor meg ha ennyire beleuntál mit keresel társkerin?
2021. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!