Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn tényleg szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn tényleg szinte csak a nők selejtje van?Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Amikkel találkoztam:

1.Igénytelen és ronda.

2.Irreális igényei vannak még ha jobban is néz ki meg lehet valamennyire normális.

3.Csak szórakozni van ott meg egót növelni(talán ez a legselejtebb mert csak az időnket pazarolja)


2021. febr. 9. 17:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem vannak ott normális nők is csak ritka.
2021. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Van talán pár normális is, de a többséget tényleg az egóhercegnők, a kórosan elhízottak, a cigók meg az egyedülálló anyukák teszik ki.
2021. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%

En 23 éves korom ota nem találok ott ertelmeset. (Bunko, vagy ig3nytelen vagy szexre megy vagy siman nem esetem, pancser béna, házas, öreg, messze van)

Mindig az életből lettek igy barátaim. Es ma is utálom hogy 2 srac közt a véletlenekre kell várnom.

2021. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%
Na, úgy látom, megint telibe talált a 2-es hozzászólásom, kíváncsi lennék, melyik kategória ismert magára a leírásom alapján.
2021. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
Normális nő, pláne aki jó nő is, az minek hírdetné magát a neten?
2021. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Az egyedülálló anyák miért lennének selejtek? Azok közt is biztos van legalább annyi normális, ha nem több, mint a gyermektelenek közt bizonyos korosztály felett.
2021. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2021. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
#6: Senki nem selejt, de pl. nagyon sok egyedülálló anya azzal hirdeti magát, hogy ő nem pótapát keres a gyerekének. Ez szép és jó, de akkor mi lesz a gyerekkel? Bevágja a zaciba? Vagy elkülöníti a gyereket valahová a lakásban? Vagy akkor ezek szerint nem várja el, hogy az új hapsi kivegye a részét a gyereknevelésből? Csak mert a gyereket szerintem nem tudja kizárni az életükből, csak akkor nem ilyen ótvaras hazugságokkal kellene pasira vadászni, hogy ő nem pótapát keres.
2021. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Magának akar pasit. Mit nem lehet ezen erteni utolso?

Akivek szexszelhet akivel kettesben kirandulhat, vagy akàrmi, es nem a jatszoterre meg bevasarlasokra a boltba keres tarsat

Oke ez is benne van de Nő is akar lenni nem csak anya aki allandoan cipőfűzőt kötöget.

Es köze nem lenne a gyerekhez se valoban. Sot addig haza is mehet.amig etetni.altatni furdetni kell.

2021. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Én azokat csípem akik viszonylag jól néznek ki. Mert azok elutasítják a ferfiak közt a nyomikat! Teljesen jogosan.
2021. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!