Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lenne igény egy társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne igény egy társkeresőre olyanok számára, akik az exükbe szerelmesek, de nem akarnak egyedül maradni?

Figyelt kérdés
Sokan vagyunk így ezzel szerintem.

2021. febr. 5. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az eleve halálra itélt kapcsolatok keresője lenne.
2021. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

A nők részéről, ha csak szexet akarnak, erről szól a dolog.


Amúgy meg hogyne, minden vágyam szamár lenni a ló helyett. Főleg, hogy másba vagyok szerelmes, tisztában vagyok azzal, hogy ilyenkor a pótlék milyen szánalmas utánzat. Mi abban a jó, ha valaki bennem is csak ezt lát?

Én löktem már el magamtól olyan srácot, akibe őrülten szerelmes voltam, mert tudtam, hogy nincs túl egy gyönyörű lányon.

2021. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jobb, mint egy életen át egyedül lenni azért, mert nem a megfelelő emberbe vagy szerelmes.
2021. febr. 5. 11:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jobb. Kétszer másztam bele így kapcsolatba, borzalmas volt.


Viszont az tény, hogy még egy kutyáról se lehet normálisan gondoskodni, ha az ember egyedül van. Úgy értem teljesen egyedül. Mert mi van, ha kórházba kerül?

2021. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jobb.

Azoknak jobb, akik kapcsolatfüggőek és képtelenek magukkal szembenézni, meggyászolni, ami elmúlt, stb-stb.

Fordítsd magadra a fölösleges energiád, szeresd magadat és akkor más is képes lesz szeretni téged.


(üdv, egy 7 éves első kapcsolatát gyászóló N)

2021. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elég nehéz elhinni, hogy irántam valaha valaki érezzen még bármit is. Az is csoda, hogy aki velem volt, ilyen sokáig kibírta. Azért megpróbálom.
2021. febr. 5. 11:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek az embereknek arra van szüksége, hogy elgyászolják és lezárják magukban a kapcsolatot és tovább tudjanak lépni. Addig nem lesz szó semmilyen normális párkapcsolatról, sem boldogságról. A volt szerelmen túl kell lenni.
2021. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyefene.hu
2021. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kerjoz ***** válasza:
felejtsd el! ez nemjó! ..inkább olvass, önfejlesztő önelfogadással foglalkozó konyveket! :)
2021. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!