Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 10 éves kapcsolat után egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éves kapcsolat után egyedül maradtam. Hol kezdjem a társkeresést? 30/N

Figyelt kérdés
Ismerkedni szeretnék, de azt sem tudom, hogy kezdjem. 1. kapcsolatom után vagyok, semmi tapasztalatom az ismerkedést illetően.

2020. dec. 21. 21:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Hát itt 😂
2020. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha jól nézel ki, majd lesznek kezdeményezők maguktól.
2020. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Bár igazából akkor is, ha nem vagy egy bombanő... A mai pasiknak többségének alacsony az igénye a párkapcsolatokat tekintve.
2020. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Most mivel nem sok lehetőség van a személyes ismerkedésre, én a Tindert vagy valami hasonlót ajánlanék.
2020. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%

Ó nekem 7 év után ott volt egy ház szép kis hitellel, ott volt a válás ügyvéd... Kúvanehezen eladtuk a házat, hitellel kicsit kevesebbért.


Közben a válás...


Ez 2 éve volt, apám közben meghalt szerencsére egy kretén volt szóval utáltam de más téma, így költöztem haza a családi házunkba.


Lett pénzem a házból de egyedül mikor kezdek ezzel valamit azt nem tudom.. Mármint másik lakás v ház de egyedül tuti nem.


Volt egy 8 hónapos kapcsolatom 2 év alatt, a lány eladó volt egy üzletben.


36 f

2020. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%

Ja tudom senkit nem érdekel amúgy...

Ja és az életben nem házasodok meg még 1x

2020. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Na ezért nincs értelme az első szerelmes évtizedig tartó kapcsolatoknak. Ha nem válik be, utána már annyira elveszíted a kapcsolatot a valósággal, hogy soha többé nem állsz talpra.
2020. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Ezt már egy hónapja is kérdezted szó szerint ugyanígy nem?
2020. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár sajnos sokkal többet nem tudtam meg.

Nem tettem még fel ezt a kérdést, pár napja regisztráltam ide.

Nem mintha számítana, de özvegy lettem, én sem ezzel számoltam az életemet illetően.

2020. dec. 21. 22:39
 10/17 anonim ***** válasza:
16%

Szia!


Ne haragudj, szkeptikus vagyok, de nekem ez a kérdés kamugyanús, és remélem is, hogy az.

Harminc éves vagy, legkorábbi esetben 16-8 éves korodban jöhettetek össze, 1-2 év pedig simán kell a gyásznak, főleg úgy, hogy tekintve a kort, kapcsolatod hosszát és azt, hogy első kapcsolatod, nem hiszem, hogy ennyi idő elég lenne egy ilyen trauma kiheverésére... de mindenki persze más és ki vagyok én, hogy ítélkezzek, de ez akkor is egy eléggé erős háttérsztori.

Pont ebben a kategóriában egy picit figyelemfelkeltő a kérdés és furcsa.

Van itt Gyakorin olyan topic, hogy “ismerkedés”, viszont tekintve, hogy társkeresési probléma is néhol, megállja a helyét, na de az, hogy azt se tudod, hol kezdjed a leírást nézve... ahogy az ember közel szokott kerülni másokhoz, ismerkedik új közösségekben, kezdve azzal, hogy a normális oldalát előveszi, köszön kedvesen, és jönnek a közös témák, a sztenderdjeid, elvárásaid, elveid, mi fér bele, mi nem Nálad. Ezt kicsit nehezen hiszem, hogy valaki ne tudja ezt ilyen korra...

2020. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!