Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félek egy kapcsolattól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek egy kapcsolattól? 22/F

Figyelt kérdés

Még nem volt soha senkim pedig mindig is vágytam egy barátnőre. Életem során két lánynál éreztem azt a tipikus leélném vele az életem érzést, de mindketten elutasítottak. Azóta nem próbálkoztam senkivel sem, de mindig akadt lány, akinek tetszettem, de ilyenkor viszont nagyon beparáztam, mert irántuk viszont nem éreztem azt az érzést, szépek voltak persze, de nem éreztem, hogy kapcsolatban tudnék velük lenni. Barátiam folyton csesztetnek, hogy hogy a fenébe nem volt még soha senkim, amikor szerintük nagyon jól nézek ki. Hát emiatt.



Mondjuk az első lány lehet azért utasított vissza, mert 140 kilósan próbálkoztam be nála.



2020. dec. 13. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A sok horrorfilm miatt. Bármikor kiderülthet, hogy a csak valójában egy idegen, vagy zombi. Teljesen megértem.
2020. dec. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az élet nem piskóta, ezt mindenki tudja.
2020. dec. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlentől félsz. Pontosabban attól, hogy nem vagy elég, nem tudsz csókolózni, csődöt mondasz az ágyban, stb.

Butaság elutasítani egy nőt csak azért, mert nem érzel iránta. Az érzelmek idővel alakulnak ki, nem a kapcsoalt előtt.

2020. dec. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Randik előtt nem is kell hogy érzelmek legyenek, ezek az ismerkedés alatt alakulnak ki. Ha amúgy tetszik a lány, nyugodtan adj esélyt magatoknak. 1-2 randi és eldől alakul e a dolog, ha mégsem akkor sincs tragédia.
2020. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 3 nak van talán igaza. Félsz, hogy nem fogsz tudni vele úgy bánni ahogyan kéne, a gyakorlat és a tapasztalat hiánya miatt.


Sajnos valahol valahogyan mindenkinek elkel kezdeni. Ennek ez a menete.

Olyan lánnyal kéne összejönni, akinek szintén még nem volt senkije.

Akkor egymás esetlenségén jókat szórakoznátok, és majd kialakulna minden magától.

2020. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!