Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire egy komoly kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Már kamaszkorom óta az van, hogy rendre rosszul választok, és ezt sajnos tudom is, még sem tudok tenni ellene.


Amint megérzem egy srácon, hogy nagyon érdeklődő, komolyan szeretne kezdeni velem, mindig megijedek, és úgy érzem, hogy túl gyorsan akarnak tőlem túl sokat, fojtogatva érzem magamat.


Ellenben, ha valaki titokzatosabb, függetlenebb típus, az egyből vonzó számomra, mert ilyen esetben úgy érzem, hogy meg tudna maradni a szabadságom is, mivel a srácnak is meg van a saját élete.

Csak általában ezekkel az emberekkel meg totálisan nem illunk össze, vagy nagyon éretlenek még.


Mit lehetne kezdeni ezzel?


24 L


2020. márc. 20. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert nem vagy szerelmes.

Ez tipikusan az az érzés, amikor oké, szimpatikus, meg midnen... de nem szeretnéd, hogy a társad legyen.

2020. márc. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam már szerelmes többször is, és odavoltam értük, de valahogy nem érzem magamat társas lénynek, nem vágyom arra, hogy valaki folyton körülöttem legyen.
2020. márc. 20. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Én konkrétan ilyen nőt keresek, én sem akarom, hogy folyamatosan ott legyen a másik. Neked (nekünk) nem a klasszikus értelemben vett kapcsolat kell, ezért sokkal nehezebb is a dolgunk.

Annyira, hogy én egyelőre feladtam, elengedtem.

Szerintem ez nem hiba, hanem az átlagtól eltérő igény. Sok szerencsét neked!


F/28

2020. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

keresek = kerestem

Kissé ellentmondásosra sikerült. :)

2020. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanez vagyok férfiban.

Lehet,hogy rossz tapasztalataid vannak? Bánottak? Nem feltétlen az adott partner,hanem családtagjai pl.Ezért nem mered odaadni magad,mert az elkötelezettséggel járna.

2020. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!