Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rettegek annyira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rettegek annyira egy komoly kapcsolattol?

Figyelt kérdés

Ha egy srácot komolyabban érdeklek, akkor egyből visszavonulot fújok, mert megijedek tőle.

Félek attól, hogy akkor valakivel minden nap foglalkoznom kell, és én nagyon magamnak való vagyok sokszor, félek attól is, hogy fel kell adnom önmagamat, a szokásaimat, attól, hogy sérülni fogok megint, stb.


Tehát igazából tudom az okait, csak fogalmam sincs, hogy miért vagyok ilyen.


23 N


2019. aug. 13. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

"Tehát igazából tudom az okait, csak fogalmam sincs, hogy miért vagyok ilyen."


🤔

2019. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
a Blöff című filmet láttad?
2019. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1: Senki nem így születik.
2019. aug. 13. 21:03
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is totál ilyen vagyok. Ezzel nem sokat segítek tudom...

L/26

2019. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig biztos megvan az oka, a családod milyen volt, szüleiddel milyen a kapcsolatod, főleg édesapáddal, stb... (utolsó voltam)
2019. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kapcsolatban muszáj alkalmazkodni, engedni a saját akaratunkból, MINDKÉT félnek!Neked kell megváltoztatnod a hozzáállásodat, ha tényleg szeretnél társat!
2019. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam sokáig. Aztán valami megváltozott. Nme tudom, mi, de már fokozatosan csak nyitottabb és elfogadóbb lettem, érni kellett. Az, hogy Neked ez mikor fog bekövetkezni, vagy be fog-e egyáltalán, azt nem tudom.


25/N

2019. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják ,intimitastol való félelem. Vagy elmúlik idővel vagy nem. A húgom 24 és pont ebben szenved. Konkrétan odavolt egy pasi ért és a pasi is érte, a húgom mégis elutasította mert félt az elkövetkezodedtol. Szegény srác hiába próbálkozott. A húgom egyébként elég sok pszichés gonddal küzd.Oriasi szüksége lenne szeretetre,de ha valaki tényleg adni akar neki azt sosem fogadja el
2019. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudat alatt rettegsz az érzelmi közelségtől, kapcsolat kerülő típus vagy. Menj el egy jó pszichológushoz.
2019. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, valami ilyesmi nálam is van, noha engem nem igazán fenyeget egy komoly kapcsolat veszélye...


Szerintem van egy veleszületett alapja az egésznek: introvertált személyiség. De ez még önmagában nem elég hozzá. Nálam pl. családi okokra is visszavezethető; az, hogy a szüleim 4 éves koromban elváltak, még a legkisebb gond... Egy érzékenyebb emberre (gyermekre) erősebb, mélyebb hatást gyakorolnak a különféle családi diszfunkcionalitások. Nem is kell, hogy ezek súlyosabbak legyenek, elég lehet a szülők kihűlt, ellaposodott kapcsolatát látni nap mint nap. Aztán ha felnőve szétnéz maga körül, és azt látja, a legtöbb (komoly) kapcsolat szintén nem az igazi, az nem segít...

2019. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!