Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rettegek annyira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rettegek annyira egy komoly kapcsolattol?

Figyelt kérdés

Ha egy srácot komolyabban érdeklek, akkor egyből visszavonulot fújok, mert megijedek tőle.

Félek attól, hogy akkor valakivel minden nap foglalkoznom kell, és én nagyon magamnak való vagyok sokszor, félek attól is, hogy fel kell adnom önmagamat, a szokásaimat, attól, hogy sérülni fogok megint, stb.


Tehát igazából tudom az okait, csak fogalmam sincs, hogy miért vagyok ilyen.


23 N


2019. aug. 13. 20:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a helyzetben vagyok.

27N

2019. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. aug. 13. 22:32
 13/15 anonim ***** válasza:

10-es. Attól még, h valaki introvertált személyiség, még nem feltétlen fél a szeretettől, a kapcsolatoktól, elköteleződéstől, sőt...

Én is introvertált személyiség vagyok, és nekem nincs ezekkel gondom, minden vágyam egy normális társ, egy komoly, mély kapcsolat lenne... Én pont az ilyen felszínes, konolytalan dolgoktól vagyok rosszul...


32/f

2019. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13-as! 4-es vagyok.

Igazad van az introvertáltsággal kapcsolatban valamilyen szinten - az, higy valaki introvertált nem vonja maga után automatikusan, hogy fél az imtimitástól, ugyanakkor a kettő dolog, amit leírtál, szintén nem függ össze.

Én is rosszul vagyok a felszínes bájcsevej szerű kapcsolatoktól, igyekszem mély, tartalmas kapcsolatokat kiépíteni, "lelkizni", filozofálni. Ugyanakkor ez sokszor számomra csak lányokkal megy, attól, hogy legyen egy párkapcsolatom, amiben a másik nemmel kell megélnem a lelki ÉS fizikai intimitást, nagyon félek. Félek kiadni magam. Valószínűleg ez gyerekkori rossz tapasztalataimból származik, s a férfiakról alkotott téves képből, ami a fejemben él. :/

2019. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell ettől félned... A szabadságod ugyan úgy megmarad. Egy kapcsolat csak jobbá teheti az embert, nem pedig visszahúz és rabbá tesz... Sérülés veszélye benne van, de mi van, ha nem? Ha tényleg szeretne, és sose hagyna el. Ha nem adsz esélyt a jónak, akkor sose lesz jó. Egyébként nincs olyan, hogy "foglalkoznom kell". Vagy foglalkozol vele, mert érdekel mi volt vele, vagy sem. De ezt ne muszájból tedd.
2019. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!