Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merem megcsókolni, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem megcsókolni, mert félek, hogy elrontom. Milyennek kell lennie az első csóknak egy új emberrel?

Figyelt kérdés

Csókolóztam már, csak nagyon kevésszer és viszonylag régen. Úgyhogy valószínűleg béna vagyok benne.

Pedig szerintem meg kéne tennem, mert mindketten próbálunk nyitni a másik felé, csak mindketten félünk.

Én vagyok a lány egyébként. Hogy kéne? Mikor, milyen pózban, mennyi ideig tartson, nyelves vagy nem nyelves? Tudom, ciki, hogy nem tudom ezrket magamtól, de nem szeretném elrontani.



2020. nov. 7. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az ösztöneid diktálják. Akkor fogod elrontani, ha agyalsz közben.
2020. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ezt vagy érzed, vagy nem.

Vagy jó lesz, vagy nem.

Most milyen választ vársz? Nyisd ki a szád 1,45 centimeter nagyra, enyhén csücsörítve, közelíts felé.... könyörgöm...

2020. nov. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem érzem egyáltalán, mert tele vagyok gátlásokkal.
2020. nov. 7. 08:33
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Akkor biztos sz•r lesz!
2020. nov. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyannak kell lennie, amilyennek te szeretnéd. Ha ez neki nem jó, akkor nem vagytok egymáshoz valók, és ennyi, keresni kell mást, akinek ugyanúgy jó. Nem tervezheted az életed úgy, hogy állandó megfelelési kényszerben szenvedsz a másik kedvéért.
2020. nov. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor csókolj meg valakit, ha nagyon vágysz arra, hogy megcsókolhassad. Ha szerelmes vagy bele. Különben semmit nem ér egy kapcsolat, ne is folytasd.
2020. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül ő kezdeményezte, de megtörtént. Béna voltam. Viszont valamiért mégis összejöttünk.
2020. nov. 8. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lényeg. Majd összecsiszolódtok.
2020. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!