Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés
25 éves nőként már 3 kapcsolatom volt, de egyik sem tartós, és kezdek letenni róla, hogy valaha is megtalálom a párom, már most úgy érzem, hogy lekéstem valamiről. Jogosan?

2020. dec. 18. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Semmiről nem késtél még le, sokan ilyenkor még főiskolára járnak és idejük sincs párkapcsolatra.
2020. dec. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sztem van neg eselyed boven. Ismerek jopar olyan not akik evekig egyedul voltak mielott megtalaltak az igazit. Probalkozni kell es semmikepp se beragadni rossz kapcsolatba
2020. dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

Találhatsz bármikor komoly kapcsolatot.

Viszont ha továbbra is csak hozzád képest top pasikkal állsz szóba, akkor továbbra sem lesz tartós kapcsolatod.

2020. dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pár évvel fiatalabb vagyok, de én is így érzem. Minden pesi normálisnak próbálja mutatni magát, én meg nem vagyok elég tqpasztalt, hogy az ügyesebb hazugságokon átlássak. Nehéz így.
2020. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt nagyon korai még, hogy ettől tartasz. 5 év múlva térjünk vissza rá.
2020. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!