Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 10 éves kapcsolat után egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éves kapcsolat után egyedül maradtam. Hol kezdjem a társkeresést? 30/N

Figyelt kérdés
Ismerkedni szeretnék, de azt sem tudom, hogy kezdjem. 1. kapcsolatom után vagyok, semmi tapasztalatom az ismerkedést illetően.

2020. dec. 21. 21:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
#10 Szerintem nem arrol van szo, hogy nem tudja ezt az ember 30 evesen, hanem csak az elmult 10 evben nem volt benne a gyakorlatban...
2020. dec. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Én 11 éves kapcsolat után váltam és egy igen, egy ideig totál béna voltam az ismerkedésben. Megbeszéltük, hogy elválunk és onnantól úgy vettük, hogy nem vagyunk együtt. Nem gyászoltam a kapcsolatot egy percig sem. Ha meghalt volna a feleségem a kapcsolat utolsó évében, akkor sem gyászoltam volna, mert már nem szerettem.
2020. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%
#11-es Aláírom ezt maximálisan, és ezt nem is vitatom. Szerencsés, hisz megadatott az a csodás lehetősége, amiért nagyon sokan áhítozva epednek (köztük bevallom, hogy én is lennék egy ennyire hosszan tartó, jól cooperáló kapcsolat részese), és tragikus, hogy ez így végződött, már ha így igaz, mert ezt átélni eget rengetően nehéz, és nagyon erős nőre vall, hogy tovább akar lépni éd előre néz. Nagyon reméltem pont ezért, hogy kamu a kérdés, mint írtam is, mert az egész összhatása nekem furcsa és nem áll össze... valahogy nem tudom elképzelni pont azt, hogy egy ilyen élethelyzetben valaki gyakorizzon... ennyi az egész, ami rejlett a kommentem mögött, semmi rossz szándék nincs bennem és nem is lesz. Le lehet pontozni nyugodtan
2020. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%

Hosszú kapcsolat utáni ismerkedéssel az a gond, hogy (főként férfiaknál, de a nőkre is igaz valamennyire), hogy az emberek elvárják, hogy a randin fesztelenül viselkedj, ne parázz, légy gyakorlott az egészben (nőknek kicsit könnyebb, mert egy kislányos zavar sok férfit nem riaszt el, de ha egy férfi van zavarban, az azonnal viszlát szokott lenni).



Sokszor kérdezem ismerősöktől, akik azon pörögnek, hogy milyen jó volt a randi, a másik mennyire természetese, fesztelen, laza volt végig, mennyire ügyesen irányította az egészet, hogy szerinte az ilyen ember hol tanulta, és gyakorolta mindezt? Mert hosszú kapcsolatban nyilván nem az első randikat fejleszti (10 évig voltam 2 nő mellett, sok mindent fejlesztettem, de a leszólítom lazán, és randira hívom dolgot nem nagyon).



Nőként annyi pici előnyöd van, hogy nem kell kezdeményezned, elég ha látható vagy, elmész társaságba, regisztrálsz online, mindig akadni fog valaki, aki megszólít.

2020. dec. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

15-ös,egbekialtoan nagy paraszt vagy :)

Kedves kérdező!


Tudom,milyen helyzetben lehetsz. Őszinte részvétem innen is! Én sajnos az édesapámat veszítettem el,előtte a párom hagyott el,úgyhogy ez a gyaszidoszak nekem is elég kemény volt. Próbáltam azóta ismerkedni,a jelenlegi helyzet miatt online,de meg elég labilis vagyok érzelmileg ahhoz,hogy teljes erőbedobással keressek part. A tanacsom az,hogy legalább tavaszig “bird ki” az egyedulletet,addigra lesz vakcina és biztos a korlátozásokat is feloldják valamelyest,szóval élőben fogsz tudni ismerkedni,ha csinosan öltözködsz/viselkedsz. Az online társkeresés sokkal nehezebb,valahogy több energiát is igényel,ami csak nagyon ritkán fizetodik ki. Én ezeket tanácsolom! :)

22 nő

2020. dec. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%
Azért 30 évesen még nagyon messze áll az öregtől.. paraszt!
2020. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Várj tavaszig és járj el bulizni, kocogni,sétálni.
2020. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!