Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn tényleg szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn tényleg szinte csak a nők selejtje van?Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Amikkel találkoztam:

1.Igénytelen és ronda.

2.Irreális igényei vannak még ha jobban is néz ki meg lehet valamennyire normális.

3.Csak szórakozni van ott meg egót növelni(talán ez a legselejtebb mert csak az időnket pazarolja)


2021. febr. 9. 17:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
24%
#9: Oké, hogy magának akar pasit, DE ott a gyerek is, és az anyuka vélhetően elvárná, hogy az új pasi vegye ki a részét a gyereknevelésből is. Szóval akkor mégiscsak pótapukát IS keres. Vagy akkor marad az a felállás, hogy az új pasival összejár dugni, a gyereket meg neveli tovább egyedül? Ugyan már, hol lenne olyan nő, aki ne várná el, hogy a fickó ne vegyen részt a gyereknevelésben? Utána meg azzal csesztetné szerencsétlen faszit, hogy "bezzeg amikor altatni, fürdetni stb. kell a gyereket, akkor sosem vagy itt".
2021. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%

Te csak ugy cserelgetnéd az apád hogy hol ez hol az? Meg a gyereked csak ugy odavetnéd masnak? Közöd nincs más gyerekéhez.

Olyan hulyék a ffiak ..

2021. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

#11 Elvált anyaként mondom, hogy fogalmad sincs hogy működnek ezek a dolgok. Sosem csesztetném azért a pasimat, hogy fürdesse meg altassa az én gyerekemet. Egyébként nekem meghalt az apám, anyu második párjának sem volt sok beleszólása az én nevelésembe, ahogyan anyámnak sem az ő gyerekei nevelésébe. És nagyon jól működtek. Együtt éltek, igen. Ez megoldható simán.

Amúgy meg úgyis a helyzet hozza, mennyire folynak bele egymás gyermekeinek az életébe.

2021. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak a nők, de a férfiak legalja is ott lelhető. Párszor felnéztem, de katasztrófa, töröltem is magam.
2021. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

női hisztinél is beírom:


Te vagy a selejtes....nem nevezünk így senkit...meg nyominak


Hány évesek vagytok, 12?

2021. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Van 1-2 szimpatikus, de legtöbb még 40 évesen is csak a "highlife nyaralok éjjel-nappal" képeket tolja sokszor, és csodálkoznak ha nem írnak nekik, vagy csak dugópajtit keresők írnak.
2021. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16 pont ezt néztem. 25-30 közt keresek, de ott kb már nincs olyan nő, aki ne vagy bikiniben, vagy piával, vagy a rúdon pózolna. Megnéztem 35 felett...


Jézusom. 40 feletti nők sok esetben ilyen cicababa, mucicuci és behajolós képeket tesz fel...

2021. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17 én már kiterjesztettem 25-40-re, de nem sokkal jobb eredmény. Mindenki világ traveler, üzletasszony, hercegnő. Irónikus, hogy ilyen "kib-szottsikeresazéletem" imázs mellett netes társkeresőkön "kotorászik" pasiért, mert valahogy nem botlik bele a szomszéd Józsiba sosem.
2021. febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

szoktam írni, hogy a legtöbb nő csak vár. vár a tökéletesre, vár, hogy te kezdeményezz, vár és vár. Azért lyukadnak ki ilyen appokon, mert ott is csak vár és szenved, hogy nincs pasi.


Amúgy igen ez olyan reklám. Nézd, pózolok, kávét iszom az üzleti ruhámban, milyen izgalmas vagyok bla bla. De ez tök gáz, mert ha ezzel kell figyelmet felkeltenie és más belül nincs, akkor egyedül marad és egyedül utazgat.

2021. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nincs átmenet.


Vagy a legalja van amit leírtál

Vagy a luxus pénzes prostik, akik a pénzre hajtanak.


Az egyszerű hétköznapi lányok, meg sehol nincsenek.

2021. febr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!