Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néhány nő miért olyan neveletl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány nő miért olyan neveletlen, hogy nem ír válaszüzenetet a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Nem illene válaszolni egy levélre?
2021. febr. 13. 12:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Heti szinten rengeteg levelet kapnak. Valamilyen szinten persze bunkóság nem válaszolni, a másik oldalról viszont a tárkeresőkre nem vonatkozik a hagyományos etikett. Mindegyik kolbászparty, és senki nem válaszolna annyi levélre, amennyit egy átlag nő kap.
2021. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

1. A regisztrációhoz nem feltétel, hogy minden levélre válaszoljanak.

2. Nem akarják a lovat adni alád.

3. Ha és amennyiben nem szimpatikus neked az online ismerkedés, tedd azt offline.

2021. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
9%
De illene. Viszont semmi hátrány nem éri őket, ha udvariatlanok, ezért élnek sokan ezzel a kényelmes lehetőséggel.
2021. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
37%
Mert nincsenek rászorulva. Nyugi, akt arra érdemesnek találnak, annak vissza írnak. Akit selejtnek minősítenek, annak nem. Minek? Nem lesz semmi következménye és csak az időt veszi el a potenciális jelölttől.
2021. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

Mert ha azt irod h bocs de nem josz be (es teljesen mindegy mennyire szepen kedvesen irod le) a valasz az budodk.rv.any.ddagadtg.ci... Kell ez nekem ???

Nem!

Igy inkabb nem irok vissza

2021. febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
kotelessegem minden random idegen odavetett sziamizujara reagalnom? mi jogon varja el tolem egy idegen, hogy valaszoljak a sablonuzenetere, amit elkuld 50 masik lanynak is? ha ez ennyire megboritja a lelki bekedet, nem neked valo az online ismerkedes. lehet eloben leszolitani a csajokat, hajra.
2021. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem köteles minden kanos, egybites gyökérnek válaszolgatni.
2021. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%

Senkinek sem kötelező válaszolnia.

Én nem vagyok fent egy társkeresőn se, de hallottam már nem egy olyan történetet a barátaimtól, akik fent vannak, hogy visszaírtak, hogy nem érdeklődnek (tették ezt udvariasan, néhányan meg is indokolták), erre válaszul a legtöbb esetben (nyilván voltak értelmes kivételek) szidást, fenyegetést és könyörgést kaptak válaszul. Ha engem kérdezel, ezek mind neveletlenebb emberekre vallanak.

2021. febr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell szóba állni idegenekkel. Csak olyannal, akivel te is akarsz. Ez nem illem kérdése.

Én mindig válaszolok ugyan, de rám nem írnak olyan sokan, mert középkorú vagyok. Más a helyzet, ha valaki napi 10 levelet kap.

2021. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%

Az utcán sem kötelező leállni mindenkivel aki leszolit.

Valamint sajnos én is tapasztaltam, sokan nem értenek a szóból faggatnak, hogy de miért ? De mi a baj velem? Vagy tényleg a rosszat eset trágàrkodik...

2021. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!