Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néhány nő miért olyan neveletl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány nő miért olyan neveletlen, hogy nem ír válaszüzenetet a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Nem illene válaszolni egy levélre?
2021. febr. 13. 12:12
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%

1. rengeteg levelet kapok, nincs kapacitásom visszaírni a 90%-uknak, akiknek egyébként zéró önértékelése van, hogy bocsi de nem.


2. Régen ezt tettem, és mit kaptam cserébe?


- Most miért nem?????

- Most komolyan egy esélyt sem tudsz adni?

- Találkozz már velem, élőben jobban nézek ki!

- Ha fizetek, akkor szexelnél velem?

- Amúgy jó csúnya vagy, igazából megsajnáltalak, gondoltam adok neked egy esélyt, de ha ilyen válogatós vagy, akkor nem tudok rajtad segíteni.

- A k@@rva anyádat akkor!


Szerintem ha a 10%-uk megértette, hogy a "nem" az tényleg nem-et jelent, akkor sokat mondtam. Nagyon kevesen voltak, akik akkor jó ismerkedést kívántak, vagy csak simán elköszöntek.


3. Miért tartoznék egy vadidegennek bármivel is aki annyit tett értem összesen, hogy három másodperc alatt bepötyögött egy szia, mizu?-t??

2021. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
80%
Én társkeresőn ismertem meg a férjem. A legtöbb társkeresőn korlátozott mennyi levelet küldhetsz el egy nap ingyen, én legalábbis amiket néztem ilyenek voltak. Így a napi limitet csak olyanokra használtam el, aki szimpatikusnak tűnt, de még közülük is szelektálni kellett mert ugye nem volt prémium fiókom. Ajándékba volt 3 napig, az első nap gondoltam udvarias leszek és visszaírtam mindenkinek udvariasan, megköszöntem, hogy írt, de mondtam, hogy én vele nem szeretnék beszélni mert szerintem nem egyezünk vagy túl messze van stb. A legtöbb vissza is írt, és vagy könyörgés lett a vége vagy fenyegetés és szidás. Na ez nekem nem kellett utána nem írtam vissza olyannak, aki nem érdekelt. 🤷‍♀️
2021. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
74%
11-es vagyok, azt kifelejtettem, hogy mutass már nekem olyan illemkódexet, ahol feketén-fehéren le van írva, hogy társkeresőkön vissza kell írni mindenkinek!
2021. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy ennyi erővel ha az utcán bárki is leszólít azzal is álljak szóba, mert úgy illik? Múltkor a metrón jött oda egy srác, hogy ráérek-e vele meginni valamit, mondom köszönöm de nem. Erre amíg le nem szálltam ott erősködött, elég ijesztő volt. Pedig elég feltűnő a gyűrű az ujjamon de hát nem érdekelte...
2021. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
75%
Valaki mondja már meg, mi a jó válasz erre a kérdésre, mert le van pontozva kb mindenki. 😂
2021. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
72%
Hát kb. Na sebaj legközelebb udvariasságból elmegyek egy random emberrel megint valamit, csak hogy ne bántsam meg. 😂
2021. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
82%
17-es kalkuláld bele, hogy utána le is kell vele feküdnöd, mert ha nem az még nagyobb bántás :(
2021. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
76%
Ja tényleg. Én kérek akkor elnézést 😂😂
2021. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
87%
1x voltam fent társkeresőn. Képtelenség mindenkinek visszaírni a 'hello mizura'. Volt akinek írtam, hogy bocs de nem. Erre lehordott mindennek és azt mondta felrakja a képem Facebookra és aláírja, hogy egy büdös k. vagyok. Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek eme férfiszerű példányok láttán... 2 nap után besokaltam, töröltem magam. Hála az égnek már van párom, aki normális. Nem társkeresőn ismertem meg.
2021. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
95%
Már egy korábbi hasonló kérdésre is leírtam a véleményemet, de most még egyszer megteszem. Saját tapasztalatom, hogy még teljesen normális, személyre szóló és kulturált hangvételű kezdeményező üzenetekre is a nők 80-90%-a nem válaszol. Ebbe bele kell nyugodni sajnos, egyszerűen így működnek a netes társkeresők, akár tetszik, akár nem. A jelenségnek nem az az oka, hogy a nők ilyen arányban bunkók volnának, hanem az, hogy nem időmilliomosok. A regisztrált férfiak hatalmas hányada ugyanis "nagyüzemben" gyártja és küldözgeti szét a kezdeményező leveleket, még személyre szólókat és kulturáltakat is: egy átlagos férfi szerintem egy nap tizet, különben az alacsony válaszadási arány miatt semmi esélye, hogy akár egy hónapi keresgélésből is összejön egy randi, hiszen még a pozitívan válaszoló nők legalább kétharmada is hirtelen meggondolja magát és valamilyen indokkal elbúcsúzik, vagy egyszerűen eltűnik a megkezdett levelezésből, mint a kámfor. S a férfiak részéről ennek a tömeges nagyüzemi levélgyártásnak az az egyenes logikai következménye, hogy egy átlagos kinézetű, frissen regisztrált nő naponta kap legalább tíz-húsz új férfitól levelet. Az első pár napon még megpróbálhat illedelmesen válaszolgatni, de aztán besokall, hiszen a megválaszolt levelekre jönnek a válaszok, amikre szintén válaszolni kell, ami hozzáadódik a következő napi új jelentkezőkhöz. Egy héten belül minden nő rájön, hogy képtelenség mindenkinek válaszolni, nem fér bele az erre szánható időbe. Ezért jobb híján kiválasztanak az első hét száz jelentkezőjéből kettőt-hármat, aki a legszimpatikusabbnak tűnik, s velük leveleznek csak, a többi és későbbi jelentkezőket pedig ignorálják. Egy férfi számára nagyon frusztráló lehet, hogy válaszra sem méltatják a levelei döntő többségét, de sajnos bele kell nyugodni, hogy a regisztrált nők óriási többsége már a "besokallt" stádiumban van, eleve időpocsékolás írni neki. Nagy kár, hogy ez a stádium az adatlapjukról nem derül ki, így a társkereső férfiaknak azzal a tudattal kell írogatniuk a leveleket, hogy 90% eséllyel éppen az idejüket vesztegetik. Ez van. Szerintem a helyzeten csak úgy lehetne javítani, ha a szolgáltatók az előfizető férfiaknak korlátoznák a naponta elküldhető levelek számát. Amíg korlátlan számban lehet leveleket küldözgetni, a helyzet változatlan marad.
2021. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!