Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon miért él a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért él a nők fejében az a tévhit (vagy inkább csak itt kamuzzák, hogy jó színben tűnjenek fel), hogy nem számít a pénz? Dehogynem, 80%-ban csak és kizárólag az a fontos (legocsmányabb embernek is fullos nője van, ha multimilliomos).

Figyelt kérdés
[link]
2021. febr. 4. 11:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
85%
Szánalmas, hogy napi szinten tolod itt a siránkozó kérdéseidet.
2021. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
81%
Mi köze van Rogán Antalnak és feleségének hozzám? Az ő életük miért mondana el bármit az enyémről?
2021. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
87%
Es ti miert az ilyen golddigger cicababak utan sovarogtok, ha kozben meg elitelitek oket? :D
2021. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
89%

te tenyleg nem unod meg ezt? 1-2 naponta kiirsz egy ilyen jellegu kerdeset hergelni a noket, de a valaszok nem erdekelnek, mert cdak a sajat ostobasagod hajtod ugyis, hogy minden no egy penzehes krva. ha valaki azt irja, neki nem szamit a penz, az biztosan hazudik es alszent, ha meg valaki bevallja, hogy szamit neki, az aranyaso rohadek.


erdekes, en eleg sok not ismerek, aki jobban keres, mint a pasija. na azokkal mi van? vagy ezt mar keptelen vagy beleilleszteni a kis beteges vilagkepedbe es ugy csinalsz inkabb, mintha ilyen nem letezne?


egyebkent meg, ha ennyire raersz a munkad mellett, h napi tobb orat itt logsz, miert nem valallasz masodallast vagy valamit, hogy tobb penzed legyen, ha mar szerinted ennyire ekorul forog a vilag?


de elarulom: neked nem azert nincs nod, mert nincs eleg penzed, hanem azert, mert undorito, megkeseredett taszito, gonosz szemelyiseged van. ha milliomos lennel, se kellenel senkinek.

2021. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
63%
Ez is jó, hogy médiar...c IQ nulla Szabó Zsófikáról olvasol egy cikket, és abból azt vonod le, hogy minden nő ilyen. Ha r...c kell neked, így jártál. Ha nem, akkor ha normális helyen keresgélnél, akkor nem lenne ez a véleményed.
2021. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
73%

Már majdnem komolyan válaszolni akartam a kérdésedre, de megnéztem a linket, és rájöttem hogy én nem tartozom az àltalad definiált "nő" fogalmába így halálos lelki nyugalommal kihagyom a ziccert.


De gyakoris nőként annyit tudok hozzáfűzni, hogy én a férjem bérének 2x-sét keresem. Tehát amikor hozzámentem, akkir azt biztos nem a vagyonáért tettem.

2021. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
73%

Mennyi pénzednek kellene lennie, hogy üldözzenek a nők?

Hány férfinek van ennyi pénze az országban?

Hány férfinek van nője az országban?

2021. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem kerdezo, nincs megtiltva, hogy kerdest tegyel fel. Az ertelmet kerdeztem. Ennyi kerdes utan mar egy tizeneves gyerek is van latva annyi ertelmi municioval, amitol minden ujjara fog talalni maganak baratnot. Csak te nem. 35 evesen milyen minosegi szintet kepviselsz? Milyen felnottnek erzed magad, aki folyamatosan kerdezgetnie kell masokat? Tini kategorias kerdesek zomevel. Te nem erzed azt, hogy megrekedtel a 15 eves szellemi szinten? A munkahelyeden is ezt csinalod a kollegakkal? Megkerdezed toluk, napi 5*, hogy miert nem allva pisilnek a lanyok? Ugorj mar bele a dunaba, ott megtisztulnal.
2021. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
63%

Nekem oké, hogy én keresek többet, hogyha neked oké, hogy te maradsz otthon a gyerekekkel, és kiszolgáltatott leszel annak, hogy én mennyit keresek, mennyit van kedvem adni neked és hogy váláskor hogy döntök a Te nulla félretett pénzed mellett (mert ugye nem dolgoztál, otthon voltál a gyerekekkel, így nem volt mit félretenned) mit kérek még tőled vagy hogy indítod el újra az életed, a rajtad maradt 3-4 gyerkőccel.

Komolyan lépjünk már túl ezen a ki mennyit keres, meg hogy akkor ők hogy vannak kapcsolatban stb kérdésen meg a tonnányi általánosításon.

2021. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Rogán Tóninak jó kisugárzása van!Nem tudtad?

És a belső tulajdonsagai??Azok meg végképp egyszerűen felülmúlhatatlanok!!

Nah!

2021. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!